Ana içeriğe atla

Hakkında

Bilgisiz.org

Bildiklerinizi de unutabilirsiniz ...

Kim Kurmuştur ?Berke Akcan (1982 doğumlu) Tarafından kurulmuştur. İstanbulda yaşamaktadır. Durmadan devamlı olarak bloglama yapmaktadır.


Gözlerim daha açmadan doktordan dayak yemişim(popoma öyle bir tokat attıki acısını hala hissederim) hayatın zor geçeceğini orda anlamiş gibi yapıp ağlamaya başladım.Daha sonra elbebek günleri bitince okul hayatına atılmam gerektiğine karar verdim okul yıllarında çalışkan olduğum kadar ek iş olarak haylazlık yapıyordum.Fakat bu haylazlıklar bana bir kaç yara bere mağoldu(allahdan babamız doktor)en azından düşünce kalkmayı öğretti.Sonları sulak yerde yetişmenin etkisi ile boyum epey uzadı insanlara tepeden bakmayı öğrendim ama kendinibeyenmişlik yapmadım .Daha sonra öss(öğrenci Seçip Sıvama)koşusunuda atlatıp birkaç senedaha sayfa yalamak zorunda kaldık yalamakdan olsa gerek azımda hafif naoş bir tat oluşunca bir baktımki epey zaman geçmiş birgün ruyamda boşzamanlarında birşeyler yaz diye aksakallı bir dede uyarınca kendimi burda buldum ...Kimler yazar ?

  • Berke Akcan  
başta olmak üzere birçok kişi gelip yazı yazmaktadır (*) Takip de kalın ...

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;