Ana içeriğe atla

yahoo beta mail yenilendi

Beta aşamasında olan Yahoo Mail, kendini yenilemeye devam ediyor. İyice kızışan e-posta savaşında zirveye oynayan Yahoo Mail’in yenilikleri bu haberde.


E-posta servisi veren internet devlerinin "üye kaybetmeme" savaşı, en çok biz kullanıcıların işine yarıyor. Kullanıcılara sunulan e-posta alanını genişletmek, artık her şirket tarafınan uygulanabildiğinden Yahoo gibi kaliteli e-posta servisi sağlayıcıları, kullanılabilirliği geliştirmeyi öncelikli hedef haline getiriyor. Yahoo Mail Beta son yeniliklerle beraber performansı artırdı, hataları giderdi ve yeni özellikler ekledi.

Neler yeni?
Eklenen yeni özellikler arasında Internet Explorer kullanıcılarının her tıklamalarında gelen hafif bir efekt sesi ve Windows Vista desteği bulunmakta. Bu konuyla ilgili detaylı bir bilgi olmasa da Vista’yla entegre çalışan Yahoo Mail, güzel işler yapabileceğe benziyor.

Son sürat e-posta

Giriş sayfasındaki takvimi değiştiren ve daha iyi arama özelliklerini kullanıcılarına sunan Yahoo, aynı zamanda bulunduğunuz şehirin hava durumu bilgilerini de görmenize olanak sağlıyor. Ayrıca kullanıcının isteğine göre ayarlanabilen bir özellik ekleyen Yahoo, böylece e-postalarda daha rahat ve hızlı gezebileceğini de ekledi.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;