Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

yahoo beta mail yenilendi

Beta aşamasında olan Yahoo Mail, kendini yenilemeye devam ediyor. İyice kızışan e-posta savaşında zirveye oynayan Yahoo Mail’in yenilikleri bu haberde.


E-posta servisi veren internet devlerinin "üye kaybetmeme" savaşı, en çok biz kullanıcıların işine yarıyor. Kullanıcılara sunulan e-posta alanını genişletmek, artık her şirket tarafınan uygulanabildiğinden Yahoo gibi kaliteli e-posta servisi sağlayıcıları, kullanılabilirliği geliştirmeyi öncelikli hedef haline getiriyor. Yahoo Mail Beta son yeniliklerle beraber performansı artırdı, hataları giderdi ve yeni özellikler ekledi.

Neler yeni?
Eklenen yeni özellikler arasında Internet Explorer kullanıcılarının her tıklamalarında gelen hafif bir efekt sesi ve Windows Vista desteği bulunmakta. Bu konuyla ilgili detaylı bir bilgi olmasa da Vista’yla entegre çalışan Yahoo Mail, güzel işler yapabileceğe benziyor.

Son sürat e-posta

Giriş sayfasındaki takvimi değiştiren ve daha iyi arama özelliklerini kullanıcılarına sunan Yahoo, aynı zamanda bulunduğunuz şehirin hava durumu bilgilerini de görmenize olanak sağlıyor. Ayrıca kullanıcının isteğine göre ayarlanabilen bir özellik ekleyen Yahoo, böylece e-postalarda daha rahat ve hızlı gezebileceğini de ekledi.