Ana içeriğe atla

e2

Doğuş Yayın Grubu ailesine yeni bir televizyon kanalı daha katılıyor: e2'de popüler televizyon klasikleri Cheers, Married With Children, Saturday Night Live gibi TV klasiklerinin yanı sıra La Liga ve Bundesliga maçlarını seyretmek de mümkün olacak. İspanyol futbolu hafta sonu canlı, hafta içi ise tekrar maç yayınları ile ekrana gelecek.

24 saat dizi, şov ve maç mantığıyla günün her saatine uygun programların yer alacağı
e2 15 Ocak pazartesi test yayınından çıkıp yayın hayatına başlıyor
e2 Digiturk’te 50. kanaldan, uyduda TURKSAT 2A (EURASIASAT 1) 42°, doğu uydusu, yatay 11892 MHz merkez frekansından yayın yapıyor.
Polarizasyon: Yatay
Symbol Rate: 12800 Mysmb
FEC: 5/6 " www.e2.gen.tr "

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;