Ana içeriğe atla

Kabus Başlıyor

Ve Türk yapımı en iyi oyun, KABUS22 en sonunda piyasada.Seneryosu,yönetmeni,basılı meteryalleri,sesleri tamamen Türkçe olan Kabus22'in oldukça ilginç bir konusu var.
Demir,Ebru, ve İnzar karakterleri istanbulun başkenti oldugu 22.bölgeyi yaratıklara karşı savunarak kurtarmaya çalısıyorlar.

Kısacası Türkiye'nin dünyaca ünlü oyun bilgisayar oyunu yazarı Mevlüt Dinç' in yapımcılığını üstlendiği Kabus 22, olayların tamamının İstanbul' da geçtiği bir dünyayı kurtarma oyunu. Dinç'in İstanbul'un dijital haritasını çıkarma projesine paralel yürüttüğü ve gerçek mekanların yansıtıldığı oyunda üç ana karakter ile 100 alt level' de dünyayı kurtarmak için mücadele ediliyor.
Oyunun Göze Çarpan Özellikleri İse

 • Türkçe seslendirme ve altyazı
 • 3 farklı karakterle oynama (Demir, Ebru ve İnzar)
 • İstanbul'un tarihi ve fantastik mekanları. (Kız Kulesi, Yere Batan Sarnıcı)
 • MİNİMUM GEREKSİNİMLER:
 • 1 GHz Pentium III / Athlon veya 1.2GHz Celeron veya
  Duron işlemci
  64 MB DirectX 9 Uyumlu ve HW T&L destekli AGP Grafik
  Kartı
  256 MB RAM
Oyunun Fiyatı İse yaklaşık 29YTl Resmi Web Sitesi ise: www.kabus22.com

Yorumlar

 1. Hep görürümde hiç araştırmadım.OYUN oynarken video görüntüsü nasıl alırım ? Bilgin varsa paylaşırmısın.?

  YanıtlaSil
 2. özel programlar var kayıt eden onlardan birini kurman gerek

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;