Ana içeriğe atla

Skype'nin Online TV Yazılımı "Joost"

Gözünü internet üzerinden televizyon yayıncılığına diken Skype'nin kurucuları, online televizyon yazılımına 'Joost' adını verdi.The Venice Project (Venedik Projesi) adıyla bir süredir beta sürümü denenmekte olan dünyanın internet üzerinden ilk televizyon hizmetinin girişimcileri, Joost'un Londra ofisinde, diğer televizyon yatırımlardan farklı bir deneyim sağlayan hizmeti tanıttı.
Joost yazılımının tam ekranda, TV yayın kalitesinde olduğunu, anında kanalların değiştirilebildiğini ve bir izleyicinin tüm TV ihtiyaçlarını karşılayabildiğini söyleyen Frederik de Wahl, hizmetin şu anda hala deneme aşamasında olduğunu, denemek isteyenlerin davetiyeyle yazılım indirebileceklerini belirtti.
Joost'dan Bir Ekran Görüntüsü

Şu anda 6 bin kişi tarafından denenmekte olan 'Joost'un beta sürümü, bir bilgisayar ekranında yüksek kalite, tam ekran video gösterme özelliğine sahip.

  • Kullanıcılar bilgisayarlarına bu yayınları izleyebilmek için geliştirilen yazılımı indirerek, ekranın sol tarafındaki menüden izlemek istedikleri kanalları arayabiliyor.
  • Ekranın altındaki kontrol bölümü de izlenen programın, durdurulması, ileri veya geri oynatılmasına olanak sağlıyor.
  • Sağ taraftaki menüde de kullanıcılara video listelerini veya programla ilgili yorumlarını arkadaşlarıyla paylaşma olanağı sunan interaktif katılım aracı bulunuyor.
Sizde joost programını test etmek istiyorsaız burdan..

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;