Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Hızlı Öğrenme ve Beyin Eğitimi

www.megahafiza.com adresinden ücretsiz üyelikle 7 günlük bir ön tanıtım kursuna üye olabilirsiniz fakat bilgisiz.org okuyucuları 7 gün beklemez ve üyelikle uğraşmaz. Biz(ben) sizin için üye olduk ve 7 gün bekledik.
Mega hafıza nedir?
Bi aralar televizyonda bir çocuğa art arda 100 farklı isim ve numara söyleniyor(örnek bu olmayabilir ama buna benzer şeyler), aradan 3-5 saniye sonra çocuk hepsini istenen sırada tekrar söyleyebiliyor veya benzer hikayeler. Anlatılana göre bunları hepimiz ufak bir eğitim ile yapabilirmişiz. İşte bu ufak eğitimin de ufak olanını ücretsiz olarak aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz. Bu kursla neler yapabileceğiniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
"işte kurs"
Sayfa doğrudan 7. dersten başlıyor ama sol taraftaki piramitten
mini kurs1 den itibaren okuyabilirsiniz. İlk 3. kursa kadar böyle pek ahım şahım bi şey yok. Sonrasında da yok ama gene de ufak tüyolar var. Ayrıca
bu şekilde ingilizce öğrenimini bile kolaylaştırabileceklerini söylüyorlar.

Ayrıca hizliokuma.org adresinden de aynı adamın (Melik Duyar), ücretsiz hızlı okuma kursuna kayıt olabilirsiniz.Sonra bir ara hepimiz paralarımızı birleştirip, bu kurslardan bir kaçını alırız, korsan dağıtırız birbirimize =P.