Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Blogger Artık Türkçe


İşte beklediğimiz oldu ve artık blogger Türkçe ara yüze kavuştu. Tek yapmanız gereken seçeneklerden Choose a Language kısmını Türkçe olarak işaretlemek. Türkçe ile birlikte toplam 7 adet(Türkçe,Dansk, Norsk, Svenska, suomi, Русский, and ภาษาไทย) yeni dil seçimini bizlere sunmuş oluyor.

5 Yorum

Yorum
Fatih Arslan
admin
12/4/07 12:25 ×

Ben de daha yeni Blogger'e girdim. Haberi görünce de ilk aklıma gelen sendin, bir iki yerde hep vurgulamıştın, blogger en iyisi, domain bile barındırıyor, yakın zaman içinde de türkçe olacak diye. Şimdi daha bir zevkle kullanırsın. Hayırlı olsun senin için :)

Cevapla
avatar
yengeç
admin
12/4/07 12:32 ×

aynen öyle fatihciğim yahu sabah bir kalktım ne göreyim rss beslemesinde "new language" onu görünce zaten heyecanlandım zaten blogger google'ın eline geçmesinden sonra türkçeleşeceğine kesin gözü ile bakıyordum beklediğimdende çabuk halletmişler olayı şimdi yeni şeyler istemek lazım yardım sayfalarınıda türkçeleştirsinler =P
Sağol buarada fatih dileklerin için tüm bloggercılara hayırlı uğurlu olsun ;)

Cevapla
avatar
Damacana
admin
13/4/07 15:40 ×

Bazen derdim şu Türkçe olsa kıyak olur diye, bu sabah öğrendim Türkçe olmuş ilkten sevindim güzel dedim. Sonra hemen Türkçe yaptım, bir garip geldi açıkcası. İngilizceye çok mu alışmışız ne.

Cevapla
avatar
yengeç
admin
14/4/07 23:58 ×

Damacana biz bu anı bekliyorduk sen ne diyorsun =D

Cevapla
avatar
kenancatr
admin
6/9/09 00:16 ×

mrb kardesim ben blogger yardıyla facebook sayfama ziyaret sayacı yapmak istiyorum sayaç bloggerde gözukuo kayıtlı bi şekilde önizlemede gözukuo ancak facebook a nasıl yerlestirebilirim yardım ltf

Cevapla
avatar

Durma sende düşünceni yaz ...!
Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır. Kod ÇeviriKod Çeviri EmojilerEmojiler