Ana içeriğe atla

Blogger'dan Yeni Eklentiler


Blogger iki yeni eklentisini duyurdu artık isteyenler sayfalarına Newsrell ve VideoBar adlı eklentileri yerleştirebilecekler.

Newsrell eklentisi Search Expression kutucuğundaki yazılı anahtar kelimelerle ilgili haberleri Google News'den tarayıp gösteren bir bar. Barı eklemeye kalktığımızda Search Expression kısmında Apple Google ve Microsoft kelimeleri yazılı olarak geliyor bunları tamamen silebilir yada virgül koyarak istediğiniz kadar anahtar kelime (Yani görmek istediğiniz haberlerin anahtar kelimelerini) eklebilirsiniz (örnek olarak ben blogger kelimesini ekledim)
Bu eklentinin malesef Türkçe desteği yok haberler ingilizce olarak gösteriliyor.
Bir diğer eklenti ise Video Bar eklentisi ; aynı Newsrell eklentisinde olduğu gibi yine yazdığımız anahtar kelimelerle ilgili videyoları YouTube ve Google Video'dan tarayarak ilişkili 4 videyoyu gösteriyor. Eklentilerden de anlaşılacağı üzere Google Blogger'ı iyice kendine entegre etmiş oluyor.

Ufak bir not bu eklentileri eski klasik tema kullanıcıları kullanamıyor. Kullana bilmek için temalarını upgrade etmeleri gerek.

Yorumlar

  1. ailemizin arama motoru google senden daha fazla eklenti bekliyoruz bunu bize çok görmeyeceğini ümid ediyor gözlerinizden öpüyoruz sevgiyle :p

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;