Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Reyting dediğin böyle olur..

Erol Büyükburç'un haykırısını,isyanını izlemeyen kalmamıstır sanırım..Eğer izlemediyseniz çok sey kacırmıs demeksiniz (: çünkü içinde bulunduğu sistemi okadar iyi bir dille acıkladı kii her programda çok bağırmanın, durmadan polemik yaratmanın reyting yükselttiğini bir jüri ağzından duymak çok anlamlıydı !! korkarım yakında her jüri üyesi reyting kapmak uğruna kendilerini komik durumlara düsürmekten cekinmeden her türlü rezilliği yapacaklar.
9 Yorum

Yorum
mastermax
admin
10/4/07 19:35 ×

Bende bloga göndermiştim bu videoyu. Televizyonda izlerken tüylerim diken diken olmuştu.

Cevapla
avatar
Fatih Arslan
admin
10/4/07 20:48 ×

Patlamış resmen :) İlk defa görüyorum, ve baya sinirlenmişe gözüküyor. Fakat yine de bağırmaması gerekiyordu. Saygısızlık yapmış orada.

Cevapla
avatar
Adsız
admin
10/4/07 21:02 ×

puhahahaaa + (yengec) zuhahahaaa

Cevapla
avatar
Adsız
admin
10/4/07 21:17 ×

her izlediğimde yas geliyo gözümden.. ortada bişi yok aslında neden bukadar dellendi anlam vermek mümkün deil!! yinede malzeme süper
saksı değil adam yanlıs yapmıslar ehue ((:

Cevapla
avatar
mcsarica
admin
11/4/07 19:42 ×

harikaymış bu adam ya gerçekten tam olarak anlayamamış :) sabahta karate şovu yapıyordu yine fox kanalında bir magazin programında :))
selamlar

Cevapla
avatar
yengeç
admin
11/4/07 20:11 ×

bu adam kafadan kontak kesin =D
selamlar mcsarica

Cevapla
avatar
Adsız
admin
12/4/07 22:47 ×

Kendini birşey sanıyor :) Bunak herif.

Cevapla
avatar
ebs
admin
13/4/07 02:06 ×

adamda kabahat yok, söylediklerinde haklı adam. hiçte kafadan kontak değil, çünkü yaşı 70'in üzerinde bir insan. oranın ambiansı onun bu yaşa kadar yaşadıklarının yanında çerez gibi gelir sanıyorum... ayrıca gözünden yaş gelircesine gülenlerede sadece diyorm ki; inşallah o'nun yaşına kadar yaşarsınız ve neler düşünmüş olabileceğini anlarsınız ;)

Cevapla
avatar
yengeç
admin
13/4/07 09:53 ×

sevgilli emsVizyon adam dediklerinde yerden fizana kadar haklı ama ben başka bir kaç çıkışınıda biliyorum başka yerlerde pek normla bir insan olduğu soylenemez =D en azından tepkilerinde

Cevapla
avatar

Durma sende düşünceni yaz ...!
Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır. Kod ÇeviriKod Çeviri EmojilerEmojiler