Erol Büyükburç'un haykırısını,isyanını izlemeyen kalmamıstır sanırım..Eğer izlemediyseniz çok sey kacırmıs demeksiniz (: çünkü içinde bulunduğu sistemi okadar iyi bir dille acıkladı kii her programda çok bağırmanın, durmadan polemik yaratmanın reyting yükselttiğini bir jüri ağzından duymak çok anlamlıydı !! korkarım yakında her jüri üyesi reyting kapmak uğruna kendilerini komik durumlara düsürmekten cekinmeden her türlü rezilliği yapacaklar.
Bende bloga göndermiştim bu videoyu. Televizyonda izlerken tüylerim diken diken olmuştu.
YanıtlaSilPatlamış resmen :) İlk defa görüyorum, ve baya sinirlenmişe gözüküyor. Fakat yine de bağırmaması gerekiyordu. Saygısızlık yapmış orada.
YanıtlaSilpuhahahaaa + (yengec) zuhahahaaa
YanıtlaSilher izlediğimde yas geliyo gözümden.. ortada bişi yok aslında neden bukadar dellendi anlam vermek mümkün deil!! yinede malzeme süper
YanıtlaSilsaksı değil adam yanlıs yapmıslar ehue ((:
harikaymış bu adam ya gerçekten tam olarak anlayamamış :) sabahta karate şovu yapıyordu yine fox kanalında bir magazin programında :))
YanıtlaSilselamlar
bu adam kafadan kontak kesin =D
YanıtlaSilselamlar mcsarica
Kendini birşey sanıyor :) Bunak herif.
YanıtlaSiladamda kabahat yok, söylediklerinde haklı adam. hiçte kafadan kontak değil, çünkü yaşı 70'in üzerinde bir insan. oranın ambiansı onun bu yaşa kadar yaşadıklarının yanında çerez gibi gelir sanıyorum... ayrıca gözünden yaş gelircesine gülenlerede sadece diyorm ki; inşallah o'nun yaşına kadar yaşarsınız ve neler düşünmüş olabileceğini anlarsınız ;)
YanıtlaSilsevgilli emsVizyon adam dediklerinde yerden fizana kadar haklı ama ben başka bir kaç çıkışınıda biliyorum başka yerlerde pek normla bir insan olduğu soylenemez =D en azından tepkilerinde
YanıtlaSil