Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Bu Sefer Hatay'daki Kardeşlerimizi mutlu ediyoruz !

Daha önceden cadde14 (şu an kapalıdır) ahalisi olarak bir çatı altında birlik olup güneydoğudaki küçük bir köydeki okula yardımlarımızı ulaştırarak onları mutlu ve mesut etmiştik. Ama önemli olan onların imkansızlıklar içinde okuma heveslerine bir nebzede olsa katkıda buluna bilmekti. Yardımlaşarak neler yapıla bildiğini ozman göstermiştik şu an sitemiz kapalı olduğu için burdan yazıyorum en azından sizde arkadaşlarınıza bahsederk sesimizi duyurun. Bu seferde Hataydaki Yonca ilköğretim okuluna yardım topluyoruz ne tür yardımda buluna biliriz derseniz bir ilk okul çocuğunun neye ihtiyacı varsa(defter,kalem,kırtasiye ihtiyaçları,okuma kitapları,giysi,belki onlara yazılmış sevgi dolu bir mektup) evde kullanmadığınız onların işine yarayabilecek herşey aslında.
*Yardımlarınızı istanbul için 03,06,2007(güncellendi) Tophanede ÇınarALtı Cafede toplanacağız yardımlarınızla beraber gelebilirsiniz . Ben gelemem derseniz yardımları belirleyeceğimiz firmanın otogar yazahanesine(Size bildireceğim) bırakabilir yada gönderebilirsiniz

*İstanbul dışı için ise bir firma ismi vereceğiz(şuan belli değil belli olunca buraya yazacağım) yardımlarınızı oraya bırakabileceksiniz.

Onları yanlız bırakmayalım Şimdiden yardım edecek olanlara , destek çıkanlara şükranlarımızı sunuyoruz ...