Ana içeriğe atla

En Küçük Dizüstü Bilgisayarı


Fijutsu firması yine yapacağı yaptı ve Dizüstü bilgisayarını yeni bir boyuta taşımayı başardı. Yeni çıkardıkları Lifebook U adlı dizüstü bilgisayarla şu ana kadar yapılmış en küçük ve en hafif dizüstü bilgisayarı unvanını ele geçirmiş oldular. Lifebook U 171×133×26.5 - 32mm ebatlarında ve sadece 580 grams.


Donanım özellikleri ise Intel 800MHz'lik A110 işlemci , Wi-Fi, Ethernet, Fingerprint sensor, 1 x USB 2.0 port, CF and SD card slot, Ethernet and VGA out gibi özelliklere sahip bunların yanında birde parmak izi algılama özelliğide mavcut.

Yorumlar

 1. way beee !! yakında uçan pc ler bile yapıcaklar bu gidişle!! yarım kilo bilgisayar mı olur yahu :)

  YanıtlaSil
 2. benim bilgisayarımdan daha ii özellikleri var yaw:)

  YanıtlaSil
 3. -7.oda sorma şurdan verbi yarım kilo dizüstü bakim bana =P

  -kolaj bir tane alalım sana bundan ozman =)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;