Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Oyyla Spamcısı 2


Evet daha önce oyyla'da yapılan hatadan faydalanıp spam yapan kişiyi ifşa etmiştik. Bu seferde 2.ci bir fırsatçı spamcı ortaya çıktı kendisi tabikide oyyla'ya kayıtlı. Arkadaş Feedblitz'i kullanarak forumundaki yenilikleri duyurmak amacı ile SPAM yapmaktadır. Kendisini kınıyorum ama bu tür olaylar aramızda kimlerin olduğunu ortaya çıkarıyor. Sıradaki gelsin 3.spamcıyı bekliyoruz....

5 Yorum

Yorum
8/6/07 15:52 ×

bu maillerden bana geldi. bunun spam olduğu konusunda hemfikirim, adreslerin alındığı yer de belli evet.

Cevapla
avatar
leothemaster
admin
13/6/07 09:55 ×

Mail spamı konusunda cevap hakkımı kullanmak istiyorum:

Kullandığım bir program bana gelen mail adreslerini topluyor ve feedblitz sitesine bunu yollayarak bu adresteki kişileri siteye üye yapıyor. Büyük bir
ihtimalle bana atılan tüm üyelerin mail adreslerinin olduğu oyyla maili içinde aynı işlem yapılmış. Yanlış anlamayın ama bu bir spam üyeliği değil. Bu şekilde üye olan kullanıcılardan özür diliyorum.

Cevapla
avatar
yengeç
admin
13/6/07 10:05 ×

SPAM:Internet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının ve bu tip bir mesaji alma talebinde bulunmamış kişilere, zorlayıcı nitelikte gönderilmesi Spam olarak adlandırılır.
Tanım oldukça açık izinsiz kayıt da buna dahil....

Cevapla
avatar
Such
admin
15/6/07 06:51 ×

Gelen mailde sizin blog'unuzun tanıtımı var ben bir anlam veremedim açıkcası bunun türkçesi nedir bilen varsa söyleyebilirmi ?

Cevapla
avatar
yengeç
admin
15/6/07 08:36 ×

@such bende bir anlam veremiyorum ne yapmak peşinde email sahibi ile hiç bir diyaloğum yoktur kendisine sorarsanız sanırım cevabını alacaksınız bende merak ettim şimdi!

Cevapla
avatar

Durma sende düşünceni yaz ...!
Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır. Kod ÇeviriKod Çeviri EmojilerEmojiler