Ana içeriğe atla

Street View'de Bir Uzayli

Bilindiği gibi Google map'ın yeni hizmete soktuğu Street View özelliği ile bazı bölgelerin 360 derece görüntülerine bakmamıza olanak sağlamakta. Daha önceleri hatırlanacağı gibi google map üzerinde kullanıcılar ilginç görüntüler yakalamış veya keşif etmişti. Çılgın kullanıcılar bu seferde Street View üstünde araştırmalarına başlamış olacak ki ilk haber daha doğrusu ilk ilginç görüntü hemen internet üstünde yayılmaya başladı.
Daha yakından bakmak kendi gözlerinizle görmek için tıklayın

Yukarıda gördüğünüz resimde iddaa edilene göre bir yaratık yukarı doğru(uzaya) bir sinyal yada bir lazer ışını yolluyor. Tabi bu ne kadar doğru tartışılır , resimin üstüne de sabahlara kadar bir çok geyik döndürmekde mümkün ama gerçek olan bir şey var ki bu görüntü oldukça ilginç. Bakalım Street View bize başka ne gibi ilginç görüntüler sunacak =)
:Ekleme:
Sonradan bir adet daha resim keşfettim buda tam bomba diyebiliriz google'ın aracı sanırım hız sınırını aşmış =D

Yorumlar

  1. Bunu bulanı tebrik ederim de ne olduğunu çözemedim bunun.

    YanıtlaSil
  2. şimdi hareket ettirerek baktımda güneş gibi geldi bana (o_O)

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;