Ana içeriğe atla

Blogger'a Arama Kutusu

Blogger gittikçe eklentilere önem vermeye başladı. İşte bunlardan en sonuncusu arama kutusu eklentisi. Eklentide 4 adet arama seçeneği sunuluyor(Bu blog'da ara, web'de ara gibi) Arama sonuçları blog'un içinde gösterliyor. Sayfadan ayrılmadan bakabilmemize olanak sağlanmış. Not: Bu eklentiyi kullana bilmek şimdilik http://draft.blogger.com/home adresinden girmeniz gerekiyor.

Yorumlar

 1. Benim gibi klasik tema kullananlarda avcunu yalamaya devam ediyor. Ama olsun ben mutluyum :)

  YanıtlaSil
 2. @damacana bende neden hala eski temda kaldını anlayamıyorum kullandığın temanın aynı versiyonu yenisindede mevcut daha kullanışlı + bir sürü ek özellik mevcut hem bence kodlarla oynaması daha kolay ama tabi yinede sen bilirsin benimki sadece tavsiye =)

  YanıtlaSil
 3. Geçen herşeyi hazırladım, kodları falan. Sağ taraftaki menü pürüz yarattı. İki menü arasında tonla boşluk çıkıyordu ben de pek uğraşmadım açıkcası. Ama önerini dikkate alacağım.

  YanıtlaSil
 4. o hatayı bendede veriyordu nedenini anlayamadım sonra nasıl oldu ise kendiliğinden oldu =) Olayı kavrarsan bir haber ediver kafayı yiecetim çunku =D

  YanıtlaSil
 5. Abuk sabuk widgetleri kullanmaktan bıkmıştım, çok faydalı bir bilgi oldu benim için. Teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 6. Eyy derya gibi web sitelerini tarayan google şu hürmetinden birazda reader denilen garibana faydalandırsan aceb ne kaybedersin.

  YanıtlaSil
 7. @Such dediklerine katılmamak elde değil

  YanıtlaSil
 8. herşeyi iyi güzelde site açılırken yüklenmesi çok uzun sürüyor.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;