Ana içeriğe atla

Blog Magazin

Bundan sonra yeni bir uygulama ile her hafta yada ayda bir olabilir daha karar vermedim. Blog Magazin başlığı altında bir blog yazarını konuk etip onun hakkında bilinmeyenleri onu okuyupda yakından tanımayanlar için sorular soracağız tabi birazda bloglar hakkında konuşacağız. Eğlenceli hoş sohbetler olacak.Aralarda da baba blog yazarlarını ağırlayacağız. Yine Aralarda blog yazarlarının hiç görmediğiniz yüzlerini göstereceğiz yada bazı atraksiyonlar içinde görebileceksiniz yazarları hepsi Blog Magazinde olacak. Blog yazarı seçimine gelirsek tamamen raslantısal olacak kayırma,araya adam sokma gibi durumlar olmayacak o yüzden kimse darılmasın. İlerleyen zamanlarda BlogMagazin başlığı altında çeştli süprizler ve atraksiyonlar düşünüyorum ve yapacağım izlemede kalın =)

Yorumlar

 1. çok iyi düşünmüşsün valla ;)

  eminim okumaktan büyük keyif alacak herkes...

  YanıtlaSil
 2. @umit guzel şeyler çıkacak emin ol =)

  YanıtlaSil
 3. wouw süperrr düsünmüssün berke bey :)
  çok keyifli bir blog olucak eminim :p

  YanıtlaSil
 4. Merakla bekliyorum :)

  YanıtlaSil
 5. Benzerleri biliyorum, okuması çok zevkli oluyor. :)

  YanıtlaSil
 6. @damacana Ben biraz mizah yönü daha ağır basan şeyler planlıyorum ;)

  YanıtlaSil
 7. Aferim yengeç tam destek benden sana hatta yabancıları da tanıt inan bana site patlar. Benim Biz kimmiyiz sayfama bakarsan 20 tane falan yabancı yorum var toplam da da 128 yorum inan bana kardeşim acayip back link olur :)

  YanıtlaSil
 8. Vallaha berke bu tarz girişimler gayet güzel bir düşünce insanlar ki ben takip ettiğim blogun yazrlarını bazen merak ederim.Güzel şeylerin çıkacağına eminim kolay gelsin efendim.Beklemekteğim.Saygılar:)

  YanıtlaSil
 9. @yengeç
  güzel olmuş da seninle ropörtajı kim yapacak ben onu merak ettim :)

  YanıtlaSil
 10. @ayşen evet bende şimdi merak ettim kendim sorup kendimmi cevaplasam =P

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;