Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Dandik Teknolojiler

Efendim yine bloglar arasında bir mim dalgası başlamış tusunami şeklinde baya zamandır da birisi çıkıpda hadi bismillah şöyle bir mim başlatalım dememişti öyleki bir ara cılkı çıkmıştı önüne gelen abidik gubidik mim dalgası başlatmaya çalışıyordu. Neyseki bu seferki dalga güzel tam sorf yapılacak cinsden =) Ali'nin Ahırından bize pas geliyor bizde gole çevirelim.

Konumuz Dandik Teknolojiler ;
  • Tuvaletlerdeki hava üfleyen kurutma makinaları (Hiç bir işe yaramıyor)
  • Masaj terliği (ne gerek var ayaklarını uzat oh mis gibi)
  • Explorer (fazla söze gerek yok)
Evet şimdi bizde başkasına pas atalım Arslanlar Şehri, Goddess-artemis'i mimledim gitti ... Daha güzel blog küreye daha çok yararı dokunacak mimlemeler dileği ile

6 Yorum

Yorum
Damacana
admin
5/8/07 09:21 ×

Bence artık son paslar olsun çok uzadı bu mim zaten herkese ulaştı, başarılı oldu.

Ben de önümüzde ki aylarda bir mim dalgası başlatabilirim. Berke, fikrimi açıklayayım olur ya da olmaz diye yorumlarsın.

Şimdi bu mimleri verirken ne yapıyoruz en yakın 2-3 arkadaşımıza pas atıyoruz. Biz bu mimden pas atmasakta her an o arkadaşlarımızı yakından tanıdığımız için mimleme ihtimalimiz var. Benim tavsiyem şöyle herkesin geçerken uğradığı, fazla tanımadığı, yorum yapmadığı açıkcası bilmedi blogları mimlemesi yeni arkadaşlıklar adına daha mantıklı olmaz mı? Yani kendi blog arkadaşlıklarımız genişletiriz. Daha hoş olmaz mı? Berke ne olur bu fikir tutar mı? Yatar mı?

Cevapla
avatar
yengeç
admin
5/8/07 10:12 ×

1.cisi erdal boyle en sevdiğin film işte monitorun kaç ekran gibi alakasız mimleri olumsuz karşılıyorum çünkü bir getirisi yok blog küreye katkı yapacak blogcular için yol göstericek yada bilgi sahibi olunacak mimler ortaya çıkması lazım
2- Evet dediğin doru herkes eşe dosta mim yolluyor bende sana yollayaaktım ama başkası pas atmış mimlerin amacı zaten bilinmedik bloglar keşifine ön ayak olmak
Dediğim gibi blog kureye yarar sağlayacak(ornek:fatihin yaptığı domain araştırması olabilirdi) mimler lazım ve evet daha az ziyaret ettiğimiz küçük bloglara pas atılmalı bir denemek lazım erdal ozman şimdi birşey demek zor =)

Cevapla
avatar
Damacana
admin
5/8/07 14:23 ×

Ben de seni mimleyecektim benden önce davranmışlar :)

Dediklerine gelecek olursam katılıyorum, mim dalgası blog küreyi genişletmeli.

Bir de mim dalgası hiyeraşik yapı tek elden sırayla gitmeli. Herkesin bir pas hakkı olması bence daha mantıklı, dün bu dandik teknolojilerin hiyeraşik yapısını çıkarayım dedim çok karışmış, çıkaramadım.

İleride blog küreyi geliştirici mimler buluruz inşallah.

Cevapla
avatar
yengeç
admin
5/8/07 14:26 ×

yani amaçda o olması gerek blog kureyi geliştirmek bilgi toplamak inşallah daha güzelleri çıkar=) aynı temmellideyim

Cevapla
avatar
ali
admin
6/8/07 16:25 ×

damacana çok doğru söylüyor. tanınmayanlara gönderilirse cidden daha yararlı olur. ben kimseyi tanımadığım için gönderirken işim çok kolay olmuştu :)

Cevapla
avatar
dizi
admin
8/9/10 12:50 ×

Dediklerine gelecek olursam katılıyorum, mim dalgası blog küreyi genişletmeli.

Cevapla
avatar

Durma sende düşünceni yaz ...!
Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır. Kod ÇeviriKod Çeviri EmojilerEmojiler