Ana içeriğe atla

30 DAYS OF NIGHT

Yaz sezonun sona ermesi ile sinema salonları hızlanmaya , iddalı yapımlar vizyona girmeye başladı. İlk olarak gelmesi beklediğim filim Resident Evil Extinction tabikide (21,09,2007) bir diğer merak la beklediğim yapım 30 DAYS OF NIGHT çok sıkı bir çizgi roman daha beyazperdeye taşındı diyebiliriz.
Konusu;
Amerika'nın kuzey kasabası olan Barrow Alaska'da kışın, günbatımının 30 gün sürdüğü bir yerde geçmektedir. Kasabada günbatımı gerçekleştiği sırada 100.000'e yakın insan esrarlı birşekilde birkaç dakika içinde zarar görür. Sadece küçük bir grup kasabalı hayatta kalır. Grup, yeniden günışığını görünceye kadar hayatları için mücadele etmek zorundadır.
Gerilim sevenlerin kaçırmamasını öneririm.Ülkemizde vizyona 16 Kasımda 2007 girecek(16 yaş üstü sınırlaması bekleniyor) 30 Days Of Night'den görüntüler.

Yorumlar

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;