Ana içeriğe atla

Mp3'leriniz Her Yerde

Bu portal belkide çoğu kişinin derdine derman olacak. Anywhere.fm de istediğiniz mp3'lerinizi kaydedip daha sonra internet olan herhangi bir yerden dinlemenize olanak sağlayan süper bir portal ve üstelik sınırsız depolama alanı sunuyor. Şuanda BETA aşamasında olan Anywhere.fm kolay bir kayıt aşamsından sonra (sadece şifre ve kullanıcı adı belirliyoruz) şarkılarınızı depolamaya başlaya biliyorsunuz ayrıca arkadaş listesi oluşturup onların şarkılarını dinleyip kendinize ekliyebiliyorsunuz. Tabi bunun yanında telif hakları yasasından portalımızın başı ağrıya bilir.

Yorumlar

 1. müzik varsa ben de varım...

  YanıtlaSil
 2. Bencede fazla yaşamaz gibime geliyor ama indirmeye izin vermez ise pek sorun olacağını sanmıyorum ama.

  YanıtlaSil
 3. Üstteki yorumu servisi kullanmadan önce yazmıştım ama su anda kullandıktan sonra bir anda sardı sarmaladı beni :) çok sevdim çok güzel heryerden dinleyebilmek için müthiş birşey ve çokda hızlı takılma duraksama gibi şeyler olmuyor umarım uzun ömürlü bir servis olur.

  YanıtlaSil
 4. Extra hard diskle gezmekten çok çok iyi bu. Birde şu Turkcell internet bağlantı kartımız ucuzlasa başka ne isterim :)

  YanıtlaSil
 5. inşallah upload limiti koymazlar
  http://www.anywhere.fm/yunnis

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;