Ana içeriğe atla

Bumerang'dan Teşekkür

Hürriyetin başlatmış olduğu Bumerang Uygulaması ilk başlarda bir çok kişi tarafından eleştirilmişti fakat denemekden ne çıkar diyerekden blog'uma eklemiştim. Oldukça iyi sonuç elde ettiğimi söyleye bilirim. Zaten sitelerden gelen okuyucu istatistiklerine bakarsak oldukça fazla okuyucu gönderdiğini görebiliriz.
Aşşağıdaki istatistiki veriler son ayın(ağustos/2007)Top10 verileridir.
Bugünde hürriyet bumerang üyelerine teşekkür etmiş en aktif ve popüler kullanıcılarına ise link vererek ekstradan teşekkurlerini sunmuş onların arasında bizimde yer almamız mutluluk verici.

Yorumlar

 1. ne mutlu türk'üm diyene !!!

  YanıtlaSil
 2. Vay be acaba kaldırmakta hata mı yaptım?

  YanıtlaSil
 3. Bence en büyük sorun haber bantlarında. Çünkü yükseklik ve genişlik ayarlarını değiştirdiğinizde haber bantı daralıyor ama gerçek boyutu daralmadığından eksik görüntüleniyor. Keşke Flash ile yapsalarmış.

  YanıtlaSil
 4. Bilgisiz'e gelip Bilgilenmiş yurdum insanı yakışır kardeşime

  YanıtlaSil
 5. @damacana denemek için tekrar deneye bilirsin
  @mafia evet bantlar bencede hiç kullanışlı değil zaten kullanmıyorum
  @edasuner teşekkurlerimi sunarım =)

  YanıtlaSil
 6. yengecim...
  sen bu işi iyi yapıyorsun.. sana cuk die oturuo valla...
  elimden gelen tüm destekler ve şaşal su (nerde acaba şu an) senindir..
  daha çok başarı diliyorum sana...

  YanıtlaSil
 7. teşekkur ederim phatam şapkanı serhatla yolladım ondan alırısn =)

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;