Ana içeriğe atla

Müzik Blog'un Gıdası

Sevgili rzrrarti sormuş durmadan dinleyebilceğiniz şarkılar nelerdir diye hangi birini yazsam. Bilgisayarımda bilmem kaç küsür şarkı var onların hepsini dinlemeye kalksam 2 yaş yaşlanmış olurum. Hepsini dinlemesem de onların harddiskimde bulunması mutlu ediyor insanı =) işte devamlı dinlemekten sıkılmayacağım şarkılar .... (Not: aslında o kadar çok eklenecek şarkı varki aklıma geldikçe ve videosunu buldukca alttaki Playlist'e ekleyeceğim önerilerede açığım )
Bunlarda videoları

Yorumlar

 1. Kırmayıp ; katıldığın için teşekkürler :) bakalım müziklere :)

  YanıtlaSil
 2. Bu konuyu görür görmez ilgimi çekti. Ben de bir ara bunu düşünmüştüm. Şimdi çıkmam gerek. Ama akşama buraya kendi dinlemekten bıkmadığım şarkıları yazacağım. Bence diğer ziyaretçilerde böyle yaparsa birbirimizden faydalanabiliriz ;-)

  YanıtlaSil
 3. Görelim bakalım ama zevkler ve renkler tartışılmaz baştan sölim sonra kavga etmeyelim =P

  YanıtlaSil
 4. Yorum kısmına 40 şarkıyı yazıp katletmek istemediğimden ve Last.fm vs. gibi servisler kullanmadığımdan bu sayfaya listemi yazdım.

  Her biri ayrı telden çalıyor. Zaten bazı blog yazılarımda belli bir türe bağlanmadığı söylemiştim. Her biri farklı bir ruh halimde bana yaverlik etmiştir :-))

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;