Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Wolkanca'da Üzücü olay

Hiç bir hack haberi vermeme kararı almıştım fakat şurdaki arkadaşımızın bildirdiğine göre Wolkanca hacklenmiş. Büyük bir ihtimal wolkan yedeğini almıştır ama yinede üzücü bir olay bu da son hack haberim olsun.
Düzeltme: Korkulacak birşey yokmuş volkan aşşağıda gerekli açıklamayı yaptı.

5 Yorum

Yorum
wolkanca
admin
26/9/07 19:42 ×

O hack olayı oldu evet :) ben kimseye çaktırmadan düzelttim ve hiç bir şey olmamış gibi devame ttik ama sağolsunlar çok sevgili fanatik okurlarım bunu farkedebilmişler.
O hack olayı olalı 2 hafta oluyor ve blog ile alakası yok. Sadece ana dizinde wolkanca.com index dosyasını değiştirebilmiş arap hacker lar.

Şimdiki kapalı olma durmu hack ile alkası olmayan tamamen kendine has bir olay. Bunu blogumda yazmıştım sondan 2. haberi okursanız blog 2 gün kapalı kalacak arkadaşlar ona göre 2 gün blog mlog yok panik yapmayın diye yazmıştım ama herkes panik yapıyor :)

Neyse şu an neden kapalıyız?

Şu an hosting sponsorumuz işleri büyüttüğü için şu anki kullandıkalrı makinalar yetmiyor ve yeni bir binaya taşınıyorlar daha iyi makinalara taşınıyorlar bu taşıma 500 den fazla site ile birlikte wolkanca.com unda 2 gün kapalı kalmasına neden oluyor.
Bu akşam en geç yarına site kaldığı yerden devam edecek.

Verdiğimiz raatsızlıktan dolayı özürdiler kamuoyuna yine panik yapmamalarını sabredip beklemelerini saygı ile rica ediyorum.

Ayrıca bu gelişimizde sağolsun Emexci ( www.livetr.org ) arkadaşımız sadece blog.wolkanca.com a özel bir tema geliştirmiş bununla geliyoruz.

selamlar hayırlı ramazanlar.

Cevapla
avatar
Damacana
admin
26/9/07 19:48 ×

Bloglarda Güvenlik arttırıcı makaleler yazma vakti gelmiş.

Cevapla
avatar
yengeç
admin
26/9/07 19:55 ×

@wolkan: iyi aman kötü birşey yokmuş bende yaygara koparma niyetinde değildim boyle hack olaylarında ama açıklaman iyi olmuş boylece bende sana iyi ramazanlar dileyeyim yazıyıda duzeltiyorum =D
@Damacana: allahtan blogger sağlam :)

Cevapla
avatar
27/9/07 02:26 ×

Volkan'cım sana mailde attım canım çok geçmiş olsun hallettim demişsin ancak kapalıyız da demişsin umarım düzelir. Ya neden böyle çirkin şeyler yaparlar ki ne gerek var? Geçmiş olsun tekrar bomba gibi dönmeni bekliyoruz.

Cevapla
avatar
aft
admin
22/7/09 15:04 ×

adam çalıntı tema ile nereye kadar gidecektiki. hem içerik hem tema.. bunlar ters işler yawwwwwwolkanca

Cevapla
avatar

Durma sende düşünceni yaz ...!
Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır. Kod ÇeviriKod Çeviri EmojilerEmojiler