Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Bloglad(m)im

En nihayetinde blog küreyi geliştirecek bloglarla ilgili bir mim pası geldi. Erdal paslamış bizde cevaplayalım(erdala özellikle bu pasdan dolayı teşekkür ediyorum)
Sorular:
1-) Blog yazmaya ilk defa nasıl başladım?
2-) Blog yazılarımın konusu belli bir çizgide olması için çaba gösteriyor muyum? Yoksa içimden geldiği gibi mi yazıyorum?
3-) Blog yazmak için gün içinde bazı şeylerden feragat ediyor muyum?
4-) Blog yazmak benim için eğlenceli bir uğraşken şimdi artan bekleyiş yüzünden zorunlu bir hal almaya başladı mı?
5-) Blog yazmayı daha ne kadar sürdüreceğim ?

Cevaplar:

1-) blog'lar la ilk temasım ismini şimdi hatırlayamayacağım bir yabancı bloggerın sitesine girmemle olmuştu o sıra bir resim arıyordum ve yolum blogger'la keşifti daha sonra bu servis neyin nesidir nedir diye araştırıken bir blog'da ben açayım dedim. Ondan sonra yaz babam yaz...
2-)Açıkası söylemek gerekirse belli bir konuya bağlı kalmak istemem zaten kalmıyorumda o anki ruh halim yaşadıklarım okudularım o anki yazacağım yaznın konusunu belirliyor. Fakat yazılarımda kendime has bir stil ve üslup takınmaya çalışıyorum bu bakımdan bir çaba sarf ettiğim söylene bilir.
3-)Hayır severek yaptığım bir şey zaten bazı şeylerin önüne geçse yapılmaz bir hal alırdı. Zaten blog tutmanın güzel yanıda sizi etkileyecek yanının az olması
4-)Blog 'da yazı yazmak benim için eğlenceli bir uğraş fakat uzun zaman yazmayınca biraz sıkıntı oluyor. Çünkü blog'lar güncel olmak zorundadır.
5-) Sonunu göremiyorum herhalde elim klavye tutduğu sürece olabilir.

Şimdi cevaplaması için pas Özgün , pureabsinthe , cisday da