Ana içeriğe atla

En Yüzeysel Medyum

Hiç merak etme hiç merak etme tam bir polyanacı =)

Yorumlar

 1. Tamam abimiz komik ama, asıl komik olan sorular.

  Bu kadar salakça soru nasıl bir araya gelebilir ki?

  YanıtlaSil
 2. Merhaba ben Benjamin LINUS lütfen soyismimi okumayın; Hocam lost 4. sezon neler olacak.Doktor denilen alçaktan intikamımı alabilecekmiyim. Zaten karizma çizildi onu düzeltebilecekmiyim..

  Bu zamanda böyle pollyanna ruhlu insan bulmak çok zor bence kaybetmeyelim. Hocam sizi izlemeye devam ediyoruz :D

  YanıtlaSil
 3. @aylakabaküs/such esas traji komik olan bu soruları soran cahil halkımızın yolunma şekli...

  YanıtlaSil
 4. aman ya kardeşim milletin işi gücümü yok ya :) ayol bu bizimkisi olmasın :) bu arada bu medyumu izleyince aklıma geldi bende geceleri s tvmidir nedir garip garip olaylar varya onları izlerim arada birde sarar ki sorma sonra gece konuşuyorum korkuyorum yine de salak salak izliyorum ayol :)

  YanıtlaSil
 5. berke hiç merak etme
  soyadımı okuma :)
  süper yaa

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;