Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Türban ve Park

Yorumsuz !!!


22 Yorum

Yorum
13:42:00 ×

Ah ah ah! Hiç yorumsuz olur mu? Bak bliyaal bu fotoğraf üzerine neler yazmış:

Karışmak

Cevapla
avatar
yengeç
admin
13:56:00 ×

Benim yorum yapmama gerek yok her şey ortada sanırsam azımı açınca rtuk blogu kapıtıyor =D

Cevapla
avatar
Adsız
admin
14:35:00 ×

Hi, look here

Cevapla
avatar
MaFiAMaX
admin
20:05:00 ×

İyi de türban-başörtü veya neyse ne ile ahlaklı olmayı neden aynı kefeye koyuyorsunuz anlamış değilim. Bir insan çarşaf altında da fuhuş yapabilir. Önemli olan "kafadır".

Hem insanların içinde uluorta yerde öpüşmeyi/sevişmeyi çağdaşlık/ilericilik olarak gören "kafa" yapısının bunu baştan kabul etmiş olması gerekmiyor mu?

Boşu boşuna provakatif yazılar yazmanın anlamı nedir?

Cevapla
avatar
Such
admin
20:28:00 ×

Fantastik :D

Cevapla
avatar
rzrarti
admin
13:03:00 ×

ne diyoruz ? Foreva RTE (Y) ahaha :)

Cevapla
avatar
ersines
admin
11:01:00 ×

yazık..şimdi bütün başörtüsü takanlar böylemi demek istiyorsun..Türban takmayan fuhuş yapan insanlarin resmini niye koymuyosun ?? bu resmi koyduğun için,ima ettiğin şey için utanmalisin..Asker olmuşsun ama adam olamamişsin..tekrar yazık..

Cevapla
avatar
Adsız
admin
15:18:00 ×

bu kadar suclayıcı ve imalı konusman yersiz bence! tabiiki her türban takan böyle deil.. ortada türbanlılara edilen bir laf söz konusu değil sadece ortalık yerde "basını örtmekle birseylerin olmayacağını anlatmaya yeten bir fotograf" !!

Cevapla
avatar
7.oda
admin
16:16:00 ×

yahu onların da aşk yaşamaya hakları var :)) lütfen gene sadece biz hoşgörülü olalım aaa !! :)

Cevapla
avatar
dide
admin
01:04:00 ×

birden aklıma şu geldi. "gözlerimi kaparım vazifemi yaparım" hayır kesinlikle birşey demeye çalışmıyorum:) ama güzel oyundur. izleyiniz.

Cevapla
avatar
kozanoglu
admin
14:22:00 ×

munferit bir olayın tum kesime mal edilmsi hoşgörüsüzlük deil mii ? ayrıca acık bi bayan bunu yaparken hersey cok normalde kapalı yapınca suc unsuru mu oluo ? hem alın işte tam gunumuz turkiyesinin arzu ettği bir kapalı portresi cizmiş nie şikayetci oluouz kiii.ne yapsalar kimseye yaranamazlar zateeennn .

fuhus yapan acık bir bayanın durumu nasıl tum acık bayanlara atfedilemezse bu drumda bu sekilde öne sürülemez. . .
ilk once sizlerin düşüncelerinizdeki türbanı cıkarmanız gerekio. .
türbana laf atmanın popüler olduğu günlerde arkadasımızda kendisini kaptırıvermiş iştee trendeee
herkesin bravooo demesini beklioduu belkiiddeee
ama üzgünüz arkadasım

Cevapla
avatar
Mustafa
admin
12:34:00 ×

millet aya çıkıyor gezi düzenliyor marsa biz türban tartışalım çok güzel bunları aşmamaız lazım her kız aynıdır eger kafası yoksa...

Cevapla
avatar
L0rd.Fatih
admin
23:17:00 ×

nasil ki icki kullanan vatandaslarimiz yeri geldiğinde namaz kılabiliyor yahut nasil ki bazi basi acik kadinlarimiz gösterip elletmiyorsa (lafi acilmisken :P) bu da zina yapip türban takıyor (elletiyor göstermiyor)..neticede Türkiye gibi özgür bir cumhuriyette gayet olagan bi durum.. yeteri kadar provakasyon yapildi..fazlasi zarar.

Cevapla
avatar
L0rd.Fatih
admin
03:20:00 ×

Ayrica su empatiyi kuralim artik..hatta yardimci olayim ben sizlere.Söyle bir utopya kuralim, ulkenin tamami kapali, azinlikta olanlar basi acik insanlar ve siz basi acik insanlarin hem cinsinden biri parkta bu görüntüyle poz vermis kameralara.. Hanginiz savunmazsiniz ? ya da su anda bu turbani savunan (demiyorum, esitliği savunan diyorum) insanlarin yaptigi yorumlari yapmazsiniz ? ya bi akıllanalım artık! biraz da akıllı insanlar konussun ortalıkta..Düsmesin su siyaset dile yazik ya! derdimiz kesinlikle bu olmamali, derdimiz kesinlikle umutsuzluk olmamali, bu yasayi taniyan insanlari biz sectik oraya, biraz guveniniz olsun, azcik umudunuz olsun.. $u ilginizde kopsun artik turbandan, millet a$ peşinde, öğrencisi kaliteli öğrenim pe$inde.. o onun pesinde..

Cevapla
avatar
Adsız
admin
16:48:00 ×

10rd.fatih arkadaşıma katılıyorum.her armutun çürüğü olur.ama ALLAH korkusuyla dolu iman
sahiplerinde olmaz.demekki bu çürük bir armut.bunu getirib armutlar böyle demeyin.sizin elmaların çürük %(yüzdesini)çok iyi biliyoruz.bu provakasyonun hesabıda ALLAH katında sorulacak bunuda hatırlarsanız iyi olur.ALLAH hepinize hidayet versin ne diyeyim.

Cevapla
avatar
Adsız
admin
16:58:00 ×

buradaki türbanlının aslında açık biri oldğu halde sadece provakasyon pozu vermak için kapanmadığını kim idda edebilir veya kanıtlaya bilir.akıllı olun bu basit işlerle uğraşmayın.hepinizi seviyorum çünkü hepimiz insanız.yaradılanı severim yaradandan ötürü.

Cevapla
avatar
12:51:00 ×

Bir ay uzun bir süre bence. Ne dersiniz?

Cevapla
avatar
00:30:00 ×

Yukarıdaki cümleyi yazmak için akışlardan doğrudan son yazıya gelmişim. Bugün anasayfaya geldiğimde askerliğe ilişkin yazıları, sağda iliştirilmiş kocaman notu görünce anımsayarak aydım. Hayırlı teskerelere...

Cevapla
avatar
ümit
admin
11:09:00 ×

kardeşim size ne başkalarının özel hayatındanyaw. bu resmen terbiyesizlik, açık kapalı, özel hayatlar sizi neden bu kaadar ilgilendiriyor. açık yapınca rahatsız olmuyorsunuz kapalı yapınca mı oluyorsunuz. o yapıyorsa onun da hakkı var demektir.

Cevapla
avatar
Mursel Sevik
admin
20:32:00 ×

Güzel kardeşim bence bu hiç hoş olmamış insanların hatasını' bu şekilde yayınlamak çok hoş olmasa gerek hem o kişileri aşırı rencide eder, hayatlarında onulmaz yara açabilir hemde Türbanla ilişkilendirmek doğru olmamış,

Senden bir ricam olacak bu fotoğrafı kaldırman..

İyi çalışmalar diliyorum...

Cevapla
avatar
Adsız
admin
21:44:00 ×

ARKADASLAR burda kimsenin din özgürlüğünü kısıtlamak,ayıpamak yada bunun gbi değerleri yargılamak söz konusu deil ! sadece görünen bir gercek var ki o da gizli olan hersey caiz kılınıyor ..

Cevapla
avatar
Adsız
admin
21:44:00 ×

BU KONU YORUMLARA KAPATILMISTIR ilgilenenlere !!

Cevapla
avatar
Yeni yorumlara izin verilmiyor.