Ana içeriğe atla

Çarşı Artık Yokmu ?


Beşiktaş'ın "çarşı" olarak bilinen taraftar grubu şok bir bildiri ile kendini fesh ettiğini duyurdu. Bu bildiri çarşı grubu adına Alen Makaryan imzasını taşıyor. Bence türkiyenin en iyi taraftar grubu olan çarşı'nın niye böyle karar aldığı muamma ! Birçok beşiktaş taraftarı çarşı grubunun yok olacağına inanmıyor zaten bunuda gönderdikleri mesajlarda belirtiyorlar. Gerçi kişiler gelip geçicidir kalıcı olan burda beşiktaş kulübüdür , sonuçta yine beşiktaş taraftarı birlik olup başka bir isimle kenetlenip ortaya çıkabilir. Ya da çarşısına sahip çıkar !

Yorumlar

  1. Çarşı, Çarşı'ya da karşı yani. Ehehe.

    YanıtlaSil
  2. Barış baştaki birkaç kişinin aldığı karar olarak görünüyorum taraftrara sorsanız asla böyle bir şeyi kabul etmez !

    YanıtlaSil
  3. Yazıdaki ''yada'' yı ayırmanız dileği ile başlıyorum yorumuma :) efsaneler ölmez sadece şekil değiştirir.Çarşıda öyle bir şekil alıverdi.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;