Ana içeriğe atla

Video Paylaşım Sitelerinin Bizden Çektiği Nedir ?

En Popüler video paylaşım sitelerine erişim bir bir engelleniyor. Bu olayın en son kurbanı Dailymotion oldu. Youtube ile başlayan furya Dailymotion'la devam ediyor bakalım ne kadar süre kapalı kalacak sonu youtube gibi olmamısını temminli ediyoruz. Adam akıllı biryerden video izletmeyecekler anlaşılan !
Tarih:31,08,08 Dailymotin.com Erişim Mahkeme kararı ile engellenmiştir.Güncelleme: siteye erişim tekrar sağlanmıştır.

Yorumlar

 1. Ben anlamıyorum Akp kapanmıyor Siteler birbir kapanıyor ama !

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 3. internete erişimi engelleseler daha iyiydi.

  YanıtlaSil
 4. Bence TTNET VİDEO'ya Rağbet artsın diye yapıyolar :D

  YanıtlaSil
 5. Şimdi canım sıkıldı ya he allahım ya acaba kapatmadan önce siteleri uyarıyorlarmı - hiç sanmıyorum !

  YanıtlaSil
 6. acaba nedeni neymiş kapatmanın çok merak ediyorum gerçekten :)

  YanıtlaSil
 7. evet @rzrarti öğrenen olursa yazsın bi zahmet bende merak etdiyorum

  YanıtlaSil
 8. Bu ne ya, dün 3 video izlemiştim :( Rahmetli ile son diyologumuzmuş.

  YanıtlaSil
 9. Yurtdışı çıkışını rahatlatmak için yapılan hareketler bunlar ..

  YanıtlaSil
 10. @Deniz tam komplo teorisi oldu bu ama

  YanıtlaSil
 11. youtube göre daha sıcak, kullanıcı dostu, kullanışlı bir paylaşım sitesiydi. Sakıncalı videoları engelleyebiliyor diye biliyordum Hatta yeni yüklenen videoların bir kac dakika da kaldırıldığını video için tıklandığında "içerik reddedildi" uyarısını verdigini görmüştüm.

  YanıtlaSil
 12. Dailymotion Youtube dan daha iyiydi yada sıcak kanlıydı (bence). Daha dün aklımdan geçmedi değil bunu ne zaman kapatırlar acaba diye. Zaten verdikleri hizmetin kalitesi belli birde bunu insan gibi kullanmamıza da izin vermiyorlar ancak bu kadar olur.

  YanıtlaSil
 13. Sadece sorun teşkil eden sayfaları engelelmeleri mümkün değil mi? Nedne tüm siteyi engelliyorlar anlamıyorum.

  YanıtlaSil
 14. yaw adam akıllı bişey izlet miyolar engellen içeriklerde birbirinden alakasız gereksiz

  YanıtlaSil
 15. içerik red edildi uyarısı... ne yahu dailymotionun da tadı kaçtı

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;