Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Bedava Online Canlı DigiTürk Seyret İzle

Sayın DigiTurk ya da “ANTIFRAUD” Departmanı Yetkilisi,

Ticari kaygınız nedeniyle istemeden ve farkında olmadan pek çok blog yazarının kişisel özgürlüğünü elinden aldınız.Bunun beklenen sonucu olarak, an itibariyle, pek çok blog yazarı hem ailelerinin hem de dostlarının Digiturk aboneliklerini iptal ettirmeyi düşünüyor.

Müşteri kitlenizin en üst tabakasında yer alan, sinema paketleri ve yabancı dil kanallarının izleyicilerinin aynı zamanda Türkiye’de en aktif blog kullanıcıları olduğu gözünüzden kaçmaması gereken bir gerçek.Marka imajınızın özellikle A+ grupta yerin dibine geçtiğinin ve geçmeye devam ettiğinin bilincinde olmalısınız.Hatta zamanında, Danone‘nin kendi elinde olmadan içine düştüğü durumun İKİ MİLYON BLOGGER GÜCÜNDE daha kötü duruma, KENDİ ELLERİNİZ VE BECERİKSİZLİĞİNİZLE düşmüş olduğunuzun farkında olmalısınız.

Blogger altyapısının canlı ya da banttan yayın yapmaya olanak tanıyan imkan tanımadığı, üçüncü parti servislerden alınan embed kodlar kullanılarak başka bir servis üzerinden sağlanan içeriğe erişim sağlanması yoluyla dağıtıldığı, yani kendi sunucularında barındırmadığı herkes tarafından biliniyor. Buna rağmen Blogger.com’u engelleten güzide birimlerinizin başındakileri işten kovun bence. Bu işi bilen birilerini işe alın!

Eğer markanızı düşünüyorsanız, ve bu yaptıklarınızdan dolayı üzgünseniz size Sansüre Sansür hareketine ana sponsor olmayı öneririm.

Saygılarımla,
Bir Blog Yazarı

Not:
Başlık hem SEO, hem de ironi amaçlıdır.
Not 2:
Eğer şu an yasaklanmamış bir blogunuz varsa sizi de benzer bir çağrı yapmaya davet ediyorum (evet bu bir mimdir, ve bu yazıyı okuyan her blog yazarı bu mim’e davetlidir)
Not 3:
Konu ile ilgili yorum ve düşüncelerinizi duymaktan mutlu olacağım.
Not 4:
Blogunuzda bu konuyla ilgili tepkinizi belirmeye üşenmeyin (bkz: not 2)

Kişisel Notum ise: Markları yaratmak insanların aklına sokmak onların hafızalarında yer edinmek seneleri alır hemnde o kadar zor bir şeydir ki müşteri bir çok kez memnun kalabilir fakat bir kez memnuniyetsiz olsa hemen şikayet eder. Güven kazanmak zordur fakat kaybetmek çok kolaydır. Ben digiturk'ü hakkını arıdığı için suçlamıyorum kızmıyorumda ama milyonların hakkını elinden alınabileceğini düşünerek hareket etmesi gerekir di bu konuda kızgınım. Hatta ve hatta blogcu camiası gibi oldukça etkili bir kayaya tosladı bu sefer ....