Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

creative spectre gamer keyboard incelemesi

Önce klavye özelliklerine kısaca bakalım
  • usb bağlantılı
  • 4 kademeli klavye ışığı
  • 116+3 türkçe Q klavye
  • 5 adet özel ayarlana bilir tuş
  • Multimedya
Klavyemizi incelemeden önce hep aklımda bir ışıklı klavye almak vardı bunun için seçimim logitech marka olacaktı takipte idim fiyatı biraz pahalı geliyordu. Sonra creative spectre'yı görünce bir çırpıda alıverdim.
Bu klavyenin bence en önemli özelliği fiyat / performans kıyaslamasıdır. Bu fiyata bu kalitede klavye bulmak hemde ışıklı bulunmaz fırsat. Klavyemiz gece oldukça iyi performans vermektedir. Mavi ışık kullanılan klavyede aralardan ışık sızması mevcut değil ayrıca gündüz de klavye tuşları çok iyi olmamakla birlikte okunaklı bir biçimde görünebilmekte. ek olarak şeffaf olan bileklik kısımındaki aydınlatma ile klavyeye ayrı bir hava katabiliyorsunuz. Oyuncu özelliklerine gelirsek ağırlığı oldukça yerinde ayrıca alt taraftaki kaydırmazlar tam görevini yerine getiriyor , oyuncular için artırılmış tuş hassasiyeti ile kalbimi çelmeye yetti =)
Son bir iki kelam daha etmek gerekirse iki eksiği mevcut enter tuşunun küçük olması ve multimedya tuşlarının aydınlatmasının olmaması bence bir eksi aydınlatmalı bir klavye arıyorsanız kaliteli olsun hemde ucuz olsun diyorsanız creative spectre tam size göre ....