Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

sitelerhakkinda.com

Siteler Hakkında, web siteleri hakkında bilgiler veren bir web sitesi ansiklopedisi. Sitenin adresi www.sitelerhakkinda.com Siteler Hakkında, kayıtlı her site için bir wiki makalesi oluşuyor. Wiki makalesi ilk oluştugunda otomatik olarak site hakkında ve başlık bilgilerini yazılıyor, çeşitli istatistik bilgileri içeren kütük bilgileri derleniyor.
Ancak sadece bu otomatik bilgilerle yetinmeyebiliyorsunuz. Sitedeki wiki makaleleri wikinin anlamına uygun olarak özgürce kullanıcılar tarafından değiştirilebiliyorlar. Bu şekilde siz de bilginizi bir wiki sayfasını düzenleyerek diğer insanlarla paylaşabiliiyorsunuz. Güvenlik amacıyla yapılan her değişikliğin bir kaydı tutuluyor, gerektiği takdirde geçmiş sürümler kolayca yüklenebiliyor.
"Siteler Hakkında" kolayca Türk internet kullanıcılarının web siteleri hakkında bilgilerini hep birlikte yazdığı bir ansiklopediye benzetilebilir.
Kayıtlı siteler hakkında aşağıdaki gibi bilgiler de kolaylıkla öğrenilebiliyor:
  • Web sitesinin iletişim bilgileri.
  • Web sitesinin diğer siteler karşısındaki sıralaması. (Site Rating)
  • Web sitesinin ip adresi ve aynı ip adresindeki komşuları. (Site Araştırıcı)
  • Web sitesinin popüler trafik ölçüm ve arama motorlarındaki değerleri. (Google, Yahoo, Alexa)
Özetle siteler hakkında öğrenmek istediğiniz şeyler, kendi siteniz hakkında paylaşmak isteğiniz şeyler için www.sitelerhakkinda.com sitesini kullanabilirsiniz.


(* Advertorial)