Ana içeriğe atla

sitelerhakkinda.com

Siteler Hakkında, web siteleri hakkında bilgiler veren bir web sitesi ansiklopedisi. Sitenin adresi www.sitelerhakkinda.com Siteler Hakkında, kayıtlı her site için bir wiki makalesi oluşuyor. Wiki makalesi ilk oluştugunda otomatik olarak site hakkında ve başlık bilgilerini yazılıyor, çeşitli istatistik bilgileri içeren kütük bilgileri derleniyor.
Ancak sadece bu otomatik bilgilerle yetinmeyebiliyorsunuz. Sitedeki wiki makaleleri wikinin anlamına uygun olarak özgürce kullanıcılar tarafından değiştirilebiliyorlar. Bu şekilde siz de bilginizi bir wiki sayfasını düzenleyerek diğer insanlarla paylaşabiliiyorsunuz. Güvenlik amacıyla yapılan her değişikliğin bir kaydı tutuluyor, gerektiği takdirde geçmiş sürümler kolayca yüklenebiliyor.
"Siteler Hakkında" kolayca Türk internet kullanıcılarının web siteleri hakkında bilgilerini hep birlikte yazdığı bir ansiklopediye benzetilebilir.
Kayıtlı siteler hakkında aşağıdaki gibi bilgiler de kolaylıkla öğrenilebiliyor:
 • Web sitesinin iletişim bilgileri.
 • Web sitesinin diğer siteler karşısındaki sıralaması. (Site Rating)
 • Web sitesinin ip adresi ve aynı ip adresindeki komşuları. (Site Araştırıcı)
 • Web sitesinin popüler trafik ölçüm ve arama motorlarındaki değerleri. (Google, Yahoo, Alexa)
Özetle siteler hakkında öğrenmek istediğiniz şeyler, kendi siteniz hakkında paylaşmak isteğiniz şeyler için www.sitelerhakkinda.com sitesini kullanabilirsiniz.


(* Advertorial)

Yorumlar

 1. Çok başarılı buldum, çok begendim, ama isteyen istedigini degistirebiliyor, bu acaba bir hata olabilir mi, gerçi wikipedia da öyle ama...

  YanıtlaSil
 2. Site Kapali Malesef Denemek istemiştim

  YanıtlaSil
 3. Olabilir kapatmışlar demekki

  YanıtlaSil
 4. Site kapali galiba bilgi lutfen

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;