Ana içeriğe atla

Demokrasi

ilk başta demokrasi ne demek onu bir hatırlatalım ;
Demokrasi, tüm üye veya vatandaşların, organizasyon veya devlet politikasını şekillendirmede eşit hakka sahip olduğu bir yönetim biçimidir.

İşte ingiltereden bir protesto bakanın yüzüne yeşil sıvı bir madde fırlatılıyor. Güvenlik ekipleri sadece "uzaklaş burdan" demekle yetiniyorlar. Ne bir zorlama ne bir göz altı !


Ve ülkemizden bir protesto görüntüsü yoruma gerek yok sanırsam ...

Yorumlar

 1. Bu ülkede "demokrasi" yok. Aslında hiçbir zaman da gerçekten olmadı ama aslında olmasına da gerek yok. Türklerin tepesine her daim bir demir yumruk lâzım! Bulmuş gibi duruyorlar ve fakat benim bahsettiğim bu değil.

  YanıtlaSil
 2. Diyecek birşey yok valla

  YanıtlaSil
 3. Bu olayı RTL haberlerinde izlemiştik. İlk söylediğim şey bu olay Türkiye'de olsa kadının alacağı tepkiydi. Vallaha Allah yarattı demezler bizimkiler :):(

  YanıtlaSil
 4. herkes birbirinin yüzüne boya fırlatsın o zaman? evet bizde yapılan normal değil, ağzını açsan bile hemen gözaltı, dayak. Ama bu da normal değil. Eğer normalse sizi protesto etmek isteyen biri yolda gelip yüzünüze boya fırlattığında ya da tükürdüğünde de bunu normal karşılamanız gerekir.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;