Ana içeriğe atla

Oyungezer Spam'mı Yapıyor ?


Yahoo'nun spam guard özelliğini kullanarak sitelere üye oluyorumki , sitelerin mail adresimi paylaşıp paylaşmadığını kontrol ediyorum. İlk oltaya gelen ise oyungezer sitesi oldu. Oyungezer sitesi için özel olarak oluştuduğum mail adresi ile kayıt olmuştum. Ve geçenlerde o mailime gelen bir spam e posta geldi. Yani oyungezer sitesi mail adresimizi başkaları ile paylaşıyor.! Bakalım oltaya başka hangi siteler takılacak ....


Cevap hakkı kullanılmıştır. Sinan Akkol dedi ki...

Gönderi yapmak için kullandığımız sistemde gönderi adresini dilediğimiz gibi girebiliyoruz. Event'i biz düzenliyorduk, ancak oyunun sahibi olan firmanın maili gönderiyormuş gibi gözükmesi istendi event'i bize düzenleten firma tarafından.
Tekrar söylüyorum: Oyungezer'e kaydolurken verdiğiniz HİÇBİR bilgi, Oyungezer dışında bir kişi veya kuruluşla paylaşılmaz.
Saygılarımla,


Yorumlar

 1. Sinan abi yapmaz öyle şey :)

  YanıtlaSil
 2. @kaan valla bilemiyeceğim resim ortada ;)

  YanıtlaSil
 3. Spam oluşturmayan, mail takası yapmayan forum mu kaldı.

  YanıtlaSil
 4. Selamlar

  O eventi oyungezer düzenlememişmiydi zaten? Warrior Epic eventini yani. Onlar kendileri atmış olabilir event haberini sağa sola.

  YanıtlaSil
 5. Oyungezer Online e-mail adreslerinizi hiçbir üçüncü şahısla paylaşmamaktadır. Yollanan tüm e-mailler bizzat Oyungezer tarafından yollanmaktadır. Eğer bu mailleri almak istemiyorsanız tek yapmanız gereken, mailin altındaki "Bu listeden çıkmak istiyorum" linkine tıklamanızdır.

  YanıtlaSil
 6. @asli neye dayanarak söylüyorsun paylaşmadığını ?? Yukarıdaki emaile bakarsan yollayan tarafında oyungezer yazmıyor dikkatli bakmamışsın sanırsam ?

  YanıtlaSil
 7. Benden aldığı bilgiye dayanarak söylüyor Bilgisiz. Gönderi yapmak için kullandığımız sistemde gönderi adresini dilediğimiz gibi girebiliyoruz. Event'i biz düzenliyorduk, ancak oyunun sahibi olan firmanın maili gönderiyormuş gibi gözükmesi istendi event'i bize düzenleten firma tarafından.

  Tekrar söylüyorum: Oyungezer'e kaydolurken verdiğiniz HİÇBİR bilgi, Oyungezer dışında bir kişi veya kuruluşla paylaşılmaz.

  Saygılarımla,
  Sinan Akkol

  YanıtlaSil
 8. @sinan Bilgilendirme için teşekkür ederiz. İlgili açıklamanıza istinaden yazıya not düşülmüştür.

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;