Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

2.Elde OtoKontrol

"k'nc' el ara. satin alirken en buyuk sorun aracin gecmisinin bilinmemesidir. Hep bayandan temiz araba ilanlarını gormusuzdur. Artık bu tür yalanlara son sigorta bilgi merkezinin bir uygulaması mevcut 5664 ...

Artık aracınıza ait bilgiler bir SMS ile cebinizde.
Bilgi çağının sağladığı imkânlar kullanılarak Sigorta Bilgi Merkezi ve TRAMER tarafından hizmetinize sunulan "Oto Kontrol 5664" ile artık gerek 2.El Ticareti daha sağlıklı bir şekilde işleyecek, gerekse mevcut aracınıza ilişkin bilgiler cebinize gelecekBu uygulama kapsamında;

İsterseniz almayı düşündüğünüz aracın Hasar Geçmişi Bilgisine birkaç dakika içinde ulaşabilir,
Trafik ya da Kasko Poliçelerinizin ne zaman sona ereceği ve hasarsızlık indirim oranları hakkında bilgi alabilir,
Kaza Tespit Tutanağı (KTT) sorgusu yaparak, kazazedelerin kusur oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.
Sadece öğrenmek istediğiniz bilgiyi ve araç plakasını yazarak Otonuzun kontrolünü elinize almak için Turkcell veya Vodafone 5664’e bir SMS atmanız yeterli olacaktır.
Bu bilgilerin yanı sıra, T.C kimlik numaranızı kullanarak kazada mağduriyetinizin hangi sigorta şirketi tarafından karşılanacağını ve hasar dosya numarasını öğrenebilirsiniz.

3 Yorum

Yorum
Adsız
admin
18/8/10 08:53 ×

Uyanikligin , canbazligin sonu demektir , herne kadar gecikmis de olsa memleketimiz icin güzel bir sey ,tipki modern araba fenni muayenesinin getirilmesi gibi. Emegi gecenleri kutlarim.
Veli Akar

Cevapla
avatar
bolubeyi
admin
28/8/10 04:28 ×

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler.güzel paylaşım...

Cevapla
avatar
Adsız
admin
24/12/11 14:46 ×

bu adresden kayıt bulunmamaktadır diye gelen araç test merkezinde her yeri boyalı tavan dahi ve sağ taraf full değişmiş parça olarak çıktı kaza sonrası plaka değişimiyle bunu bile çözen halkımız warken sistem boşa.

Cevapla
avatar

Durma sende düşünceni yaz ...!
Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır. Kod ÇeviriKod Çeviri EmojilerEmojiler