Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Wordego

Aklımıza takılan , merak ettiğimiz , cevabını bilmediğimiz yada üşengeçlikden uzun domain ismini yazamadığımız zaman  hemen google'la başvurduğumuz şu zamanda Wordego işimizi kolaylaştıracak bir fikir olarak karşımıza çıkıyor.

Wordego kısaca ;

Wordego metin içeriğine bağlı çalışan ilk ve tek Türkçe bilgi bankası ve dijital reklam uygulamasıdır. Wordego web sitesi ziyaretçilerine sınırsız bilgi ve içerik sağlarken, odaklanmış oldukları kelime ya da kelime gruplarını anlam ve kategorilerine uygun birer reklam alanına dönüştürerek, reklamverenlerin doğrudan hedef kitleye ulaşmalarını sağlar.Artık arama motorlarında sorgulama yapmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, o kişinin ismini seçmek ve farenizin sağ tuşuna tıklayarak Wordego'da aratmak. Sporcu, sanatçı, politikacı, yazar ya da bilimadamı... Hepsi sizin için Wordego'da buluştular...

WordEgo'nun bulunduğu internet sitesinde bilmediğiniz yada merak ettiğiniz bir kelimenin üstünde ters tuş yapıp otomatik wordego'da arama yapıp isteiğiniz bilğiye kısa yoldan ulaiabilirsiniz.