Ana içeriğe atla

Wordego

Aklımıza takılan , merak ettiğimiz , cevabını bilmediğimiz yada üşengeçlikden uzun domain ismini yazamadığımız zaman  hemen google'la başvurduğumuz şu zamanda Wordego işimizi kolaylaştıracak bir fikir olarak karşımıza çıkıyor.

Wordego kısaca ;

Wordego metin içeriğine bağlı çalışan ilk ve tek Türkçe bilgi bankası ve dijital reklam uygulamasıdır. Wordego web sitesi ziyaretçilerine sınırsız bilgi ve içerik sağlarken, odaklanmış oldukları kelime ya da kelime gruplarını anlam ve kategorilerine uygun birer reklam alanına dönüştürerek, reklamverenlerin doğrudan hedef kitleye ulaşmalarını sağlar.Artık arama motorlarında sorgulama yapmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, o kişinin ismini seçmek ve farenizin sağ tuşuna tıklayarak Wordego'da aratmak. Sporcu, sanatçı, politikacı, yazar ya da bilimadamı... Hepsi sizin için Wordego'da buluştular...

WordEgo'nun bulunduğu internet sitesinde bilmediğiniz yada merak ettiğiniz bir kelimenin üstünde ters tuş yapıp otomatik wordego'da arama yapıp isteiğiniz bilğiye kısa yoldan ulaiabilirsiniz.


Yorumlar

 1. Hocam güzel bir konu teşekürler paylaşım için birde benim paylaşımlarada bakmanı öneririm http://www.btnotlari.net

  YanıtlaSil
 2. Wordegonun çok gelişmiş bir hedefleme tekniğinin olduğunu söyleyebilirim. reklamların hedef kitleye ulaştırılmasında gayet başarılı bir çalışma ortaya koymuşlar, tebrik etmek lazım. Bazı hedefleme çeşitlerine örnek vermek gerekirse, yeniden pazarlama, yeniden hedefleme, web site kategorisi hedefleme, web sayfası hedefleme, konum hedefleme.. her biri ayrı ayrı hedef kitlenizi özelleştirmeye ve hedef kitlenizin profiline uygun hedefleme yapmaya olanak veriyor. Yayıncı ağları da web sitelerinde yazdıkları kadarıyla bayağı geniş. yani bu reklamlarınızın geniş bir kitleye ulaştığı anlamına geliyor.

  YanıtlaSil
 3. Kesinlikle birçok benzer reklam platformuna iyi bir alternatif. Uzun süredir kullanıyorum. Kazançları iyi ve ödemede sorun yok. Hedefleme konusunda da arkadaşa katılıyorum. Ayrıca çok ilgili bir destek ekibi de var. bu da ayrı bir avantaj.

  http://www.wordego.com/

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;