Ana içeriğe atla

Rindle Uygulaması


Rindle


Tüm Araçlarınızı Bir Yerden Yönetin

İşlerinizi halletmek için gmail, slack, trello, basecamp, github vb. araçları kullanıyor musunuz? Birçok araç, çok az alan ve kafa karıştıran birçok şey. Zamanınızı bu sayfalar arasında gidip gelerek boşa harcamayın. İşlerinizi farklı alanlardan yürütmek için artık sinirlenmeyi bırakın.
Rindle, tüm işlerinizin yürütüldüğü tüm bu araçları ortak bir çalışma alanında bir araya getirmektedir. Tüm işlerinizin kendinize özel bir akışta kullanmasına olanak sağlamaktadır. Hatta orjinal uygulama içerisinde tamamlanmış işlerin işaretlenmesi için otomatik hale bile getirebilirsiniz.


Kendi Kişisel Akışınız

Rindle içerisinde bir görev yarattığınızda
ve bu işe başlamak istediğinizde bunu "Todo" kolonuna ekleyebilirsiniz. Görevi yapmaya hazır olduğunuz zaman basit bir şekilde "Todo" dan "Doing" kolonuna bu görevi sürükle bırak yapabilirsiniz. İşinizi tamamladığınızda da "Done" kolonuna sürükle bırak yapmanız yeterli olacaktır.

Bu drag n drop özelliği sayesinde görevleri kolay bir şekilde istenilen yere ekleyebilirsiniz ve bu şekilde işerinizi takip edebilmeniz kolaylaşmış olur. Kolonları en iyi şekilde kullanmak adına istediğiniz gibi ekleyebilir, etiketleyebilir ve organize edebilirsiniz.
Akış Otomasyonu Workflow Automation

Rindle'da tamamlanan bir görevi işaretlemek, orijinal uygulamada da aynı şeyi yapıyor olması demektir. Rindle görev otomasyonu kontrol edilmiş görevler arasında gidip gelmeyi engellemektedir. Tüm araçları yönetmek yerine tek yapmanız gereken şey sadece birtanesini yönetmek olacaktır. 
Yorumlar

  1. Teşekkürler. Faydalı ama güvenlik açıklarıda beraberinde gelebilir. Dikkatli kullanmak lazım.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
(Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.)

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;