Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Rindle Uygulaması


Rindle


Tüm Araçlarınızı Bir Yerden Yönetin

İşlerinizi halletmek için gmail, slack, trello, basecamp, github vb. araçları kullanıyor musunuz? Birçok araç, çok az alan ve kafa karıştıran birçok şey. Zamanınızı bu sayfalar arasında gidip gelerek boşa harcamayın. İşlerinizi farklı alanlardan yürütmek için artık sinirlenmeyi bırakın.
Rindle, tüm işlerinizin yürütüldüğü tüm bu araçları ortak bir çalışma alanında bir araya getirmektedir. Tüm işlerinizin kendinize özel bir akışta kullanmasına olanak sağlamaktadır. Hatta orjinal uygulama içerisinde tamamlanmış işlerin işaretlenmesi için otomatik hale bile getirebilirsiniz.


Kendi Kişisel Akışınız

Rindle içerisinde bir görev yarattığınızda
ve bu işe başlamak istediğinizde bunu "Todo" kolonuna ekleyebilirsiniz. Görevi yapmaya hazır olduğunuz zaman basit bir şekilde "Todo" dan "Doing" kolonuna bu görevi sürükle bırak yapabilirsiniz. İşinizi tamamladığınızda da "Done" kolonuna sürükle bırak yapmanız yeterli olacaktır.

Bu drag n drop özelliği sayesinde görevleri kolay bir şekilde istenilen yere ekleyebilirsiniz ve bu şekilde işerinizi takip edebilmeniz kolaylaşmış olur. Kolonları en iyi şekilde kullanmak adına istediğiniz gibi ekleyebilir, etiketleyebilir ve organize edebilirsiniz.
Akış Otomasyonu Workflow Automation

Rindle'da tamamlanan bir görevi işaretlemek, orijinal uygulamada da aynı şeyi yapıyor olması demektir. Rindle görev otomasyonu kontrol edilmiş görevler arasında gidip gelmeyi engellemektedir. Tüm araçları yönetmek yerine tek yapmanız gereken şey sadece birtanesini yönetmek olacaktır.