Ana içeriğe atla

Kredi notunuzu hemen öğreninKredi Notunuzu Hemen Öğrenin!

Yeni bir ev ya da yeni bir araba almak  çok sayıda kişinin ortak hayalleri arasında yer alıyor. Daha konforlu bir yaşam sürmek ya da yatırım yapmak amacıyla  ev ya da araba almak isteyenlerin ortak problemi ise yeterli miktarda nakit oranına sahip olmamalarıdır. Buna bağlı olarak hayallerin sürekli olarak ertelenmesi de gündeme gelebiliyor. Oysa kredi kullanarak  hayal ettiğiniz evi ya da arabayı daha fazla beklemeden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi bankalar farklı faiz oranları uygulayabiliyor ve kredi kullanmak isteyenlere farklı seçenekler sunabiliyor.  Ev kredisi ya da taşıt kredisi gibi en çok tercih edilen kredi ürünlerinde geri ödeme planı bakımından birbirinden farklı seçeneklerin sunulması
herkesin kendi gelir durumuna göre kredi ürünleri arasından seçim yapmasını sağlıyor. Ancak bildiğiniz gibi bankalar tüm kredi başvurularını onaylamıyor.  Özellikle kredi kullanabilmeniz için kredi notunuzun yüksek olması gerekir.


Dolayısıyla kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz çok daha akılcı bir seçim olabilir. Kredi notunuzu öğrenmek için  uzun uğraşlar vermenize hiç gerek yok. Findeks internet sitesine tıklamanız durumunda kkb sorgulama işlemini pratik bir şekilde yapabilir ve siz de kredi notunuzu en kolay şekilde öğrenebilirsiniz.

Kredi Notu Neye Göre Belirlenir?

Çok sayıda kişinin banka kredisi kullanmak istediğinde karşılaştığı kredi notu kavramı  aslında herkesin bilmesi gereken konulardan biridir. Konu ile ilgili en çok merak edilen unsur kredi notunun nelere göre belirlendiği oluyor.  Kredi notunu belirleyen sadece tek bir unsur yok. Örneğin kredi ürünü ödeme alışkanlıkları kredi notunuzun % 35’ini  oluşturuyor. Mevcut hesap ve borç durumunuz kredi notunuzun % 35’ini etkileyen unsur oluyor. Kredi notunuzun % 11’lik bölümü yeni kredili ürün açılışlarına göre belirleniyor.
Bu ve benzeri bilgileri detaylı bir şekilde öğrenebilmek için internet sitesine tıklayabilirsiniz.
 Özellikle Findeks kredi notunu nerelerde kullanabileceğiniz konusunda bilgi sahibi olmanız hayatınızı epey kolaylaştırabilir.  Konu ile ilgili pek çok farklı sorunun yanıtını bulmanın en kolay yolu bu internet sitesi oluyor. Hemen tıklayarak açıklamalara ve içeriklere göz atabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;