Ana içeriğe atla

Tom Clancy's Rainbow Six Siege / TavsiyeTom clancy's Rainbow Six Siege ,  Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan Birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunu. Oyun IGN tarafından E3 2014'ün en iyi oyunu seçilmiştir.


2014 diyip geçmeyelim sürekli güncellemeler ile oyun çağın geresinde kalmıyor hatta kendini her güncellemede bir adım daha ileri taşıyarak günümüz oyunlarını yakalıyor. 01.12.2022 tarihi itibari ile yedici sezon da bulunan oyun her sezon eklenen karakterlerle daha çekişmeli bir hale gelmektedir.
Peki bu çekişme nedir ?
Rainbow siz siege  online olup bomba imha , rehine kurtarma , bölge kontrol gibi maç başı görevlermiz olup  Saldırı ve Defans olmak üzere beşerli iki takıma ayrılıyoruz. Yaklaşık 85 milyon kayıtlı kullanıcısı olup pc, xbox veya playstation platformlarından bağlanan herkes ile oyunu oynaya biliyorsunuz ki bu çok güzel bir özellik


Diğer oyunlar da olduğu gibi elimize silahı alıp akın edemeyeceğimiz bir oyun takım çalışması ve taktiğin ön plana çıkığı bu oyunda karakterinizin özellikleri ve taktik beceriniz ile tek kalsanız dahi diğer takımı alt edebilirsiniz.

Tabi her karakterin kendine has  silah teçhizadı ve kullandığı aletler bulunmakta bunları yazmaya kalkarsak sayfalarca döküman olur bu sebeple karakterlerin özelliklerini burdan okuyup kendi oyun tarzınıza ve taktiğinize göre seçimler yapabilirisiniz.

Sıradanlaşan online takım oyunlarından kendini ayrıştırmayı başarıyor ve devamlı güncellenen yapısı ile devamlı birşeyler vadeden rainbow six siege , bizden am puan alıyor. 

oyunda beni arkadaş olarak eklemek istersen 🔜🎮

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ücretsiz Blog servisleri

Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -

Altered Carbon Netflix

Altered Carbon  2018  yapımı siberpunk , bilimkugu türünde netflix dizisi; Richard K. Morgan tarafından kaleme alınan ve 2002 yılında yayımlanan siberpunk bilimkurgu romanı Altered Carbon, insan aklının bildiğimizden farklı şekilde geliştiği uzak bir gelecekte geçiyor.

Zenfone Lollipop Güncellemesi

Asus otomatik güncelleme dağıtmadan önce Lollipop kaynak kodlarını kendi sitesinde yayınladı manuel kurulum için telefonunuzun modeline göre güncelleme dosyasını telefonunuzun kok dizinine indiriyorsunuz daha sonra otomatik bir uyarı alacaksınız ve kurulum başlayacak. Android Lollipop 5.0 güncellemesini;