Bilgisiz.org / Bildiklerinizi de unutabilrisiniz ...

Tom Clancy's Rainbow Six Siege / TavsiyeTom clancy's Rainbow Six Siege ,  Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayımlanan Birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunu. Oyun IGN tarafından E3 2014'ün en iyi oyunu seçilmiştir.


2014 diyip geçmeyelim sürekli güncellemeler ile oyun çağın geresinde kalmıyor hatta kendini her güncellemede bir adım daha ileri taşıyarak günümüz oyunlarını yakalıyor. 01.12.2022 tarihi itibari ile yedici sezon da bulunan oyun her sezon eklenen karakterlerle daha çekişmeli bir hale gelmektedir.
Peki bu çekişme nedir ?
Rainbow siz siege  online olup bomba imha , rehine kurtarma , bölge kontrol gibi maç başı görevlermiz olup  Saldırı ve Defans olmak üzere beşerli iki takıma ayrılıyoruz. Yaklaşık 85 milyon kayıtlı kullanıcısı olup pc, xbox veya playstation platformlarından bağlanan herkes ile oyunu oynaya biliyorsunuz ki bu çok güzel bir özellik


Diğer oyunlar da olduğu gibi elimize silahı alıp akın edemeyeceğimiz bir oyun takım çalışması ve taktiğin ön plana çıkığı bu oyunda karakterinizin özellikleri ve taktik beceriniz ile tek kalsanız dahi diğer takımı alt edebilirsiniz.

Tabi her karakterin kendine has  silah teçhizadı ve kullandığı aletler bulunmakta bunları yazmaya kalkarsak sayfalarca döküman olur bu sebeple karakterlerin özelliklerini burdan okuyup kendi oyun tarzınıza ve taktiğinize göre seçimler yapabilirisiniz.

Sıradanlaşan online takım oyunlarından kendini ayrıştırmayı başarıyor ve devamlı güncellenen yapısı ile devamlı birşeyler vadeden rainbow six siege , bizden am puan alıyor. 

En Yeni
Önceki
Sonraki Konu »