Çeşitli Blog Sağlıyıcıları Blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut (Herkese Blogger'ı öneririm) Blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı BlogYx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut Windows Live Spaces - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor Terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı Blogging.com - İngilizce destekli blog sağlayıcı WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları WordPress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut Blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı BlogRox.com - 50MB of ücretsiz online alan iimkanı . Blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı Edublogs.com - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı Türk Blog Sağlıyıcıları Blogcu.com -
Kesinlikle bu filme gideceğim
YanıtlaSilBen gidicem Cuma günü o filme ama o hayvanlar benim üstüme gelince ne bok yicem bilmiomm
YanıtlaSilsüper bi film ben de cumartesi gidicem sarp sana katılıyorum o canavarlar insanın üstüne geldikçe 3,5 atıcaz galiba lütfen filme gidenler film hakkında yorumlarını yapsın!!!
YanıtlaSilBEN BU FİLME GİMESSEM OLNAZZZZ
YanıtlaSilgerçekten güzeldi ilk böyle film izledim
YanıtlaSilfilm normal yani 3dsiz izlendiinde sıradan bir fantastik film...fakat 3d gözlükler sayesinde mükemmel hale dönüşüyor..kendinizi filmin içinde buluyorsunuz...adamın ağzından psükürttüğü sular gözünüze gözünüze geliyor...patlama sahnelerinde parçalar 4 bir yanınıda uçuşuyor...dinozorlar böcekler ve kuşları ensenizde hissediorsunuz...mükemmel bir teknoloji şu real 3d
YanıtlaSil3 boyut olayı bambaska bir boyut katıyor. filmi kesinlikle tafsiye ediyorum ama 3 boyut gösteren bir sinema salonunda seyredin. bilet alırken 3 boyut gösterim yapıp yapmadıgını sorun yada önceden araştırın. gerçek 3 boyut keyfini yaşıcaksınız.
YanıtlaSilya mutlaka gitmeliyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
YanıtlaSilokulumuza bi kere gelmişti meto hayalgücü kristali diye hayran olmuştum... inşallah bu da öyledirrrrrr
gittim gördüm beyendim gitmezseniz çok zülürsünüz gerçekten süper bi yapım
YanıtlaSilBen de bittim harika. yoyonun bilyelerin fırlayışı ve balık baya heycanlandırıo :)
YanıtlaSilhayatımda seğrettiiim en güzel filmlerden biri josh(sean)çok genç olmasına rağmen çok deneyimli ve başarılı bir aktör
YanıtlaSilbn bu filme gittim süper ama yoyo oynuyo çocuk kafam gözüm yarılcak diye orkmayın sanki filmin içindeymişim gibi sanki dinazorlar filan üstüme geliyo gibi su attıklarında filan yüsümü temizliyom süper bnce tavsiye ederim
YanıtlaSilben filmi gittim gördüm harbiden tenoloji harikası 2. hatta 3. defa bile izlemeye deyebilecek bi film diyebilirim bilete verdiğiniz paraya acımazsınız yanlız bazı sahnelerde midenizi bulandıracak durumlar olabilir mesala bi dinazor sahnesi vardı ağzındaki salyaları akıtıyodu o sahnede kendinizi suratınıza attırılmış gibi hissedebilirsiniz ıyy tiskinçdi
YanıtlaSilbb Ben bu filme gitim çok güzel!!!!! f SERGEN TOPAL!!!!!!
YanıtlaSil