Blogger Artık Türkçe


İşte beklediğimiz oldu ve artık blogger Türkçe ara yüze kavuştu. Tek yapmanız gereken seçeneklerden Choose a Language kısmını Türkçe olarak işaretlemek. Türkçe ile birlikte toplam 7 adet(Türkçe,Dansk, Norsk, Svenska, suomi, Русский, and ภาษาไทย) yeni dil seçimini bizlere sunmuş oluyor.

5 Yorum:

Fatih Arslan dedi ki...

Ben de daha yeni Blogger'e girdim. Haberi görünce de ilk aklıma gelen sendin, bir iki yerde hep vurgulamıştın, blogger en iyisi, domain bile barındırıyor, yakın zaman içinde de türkçe olacak diye. Şimdi daha bir zevkle kullanırsın. Hayırlı olsun senin için :)

yengeç dedi ki...

aynen öyle fatihciğim yahu sabah bir kalktım ne göreyim rss beslemesinde "new language" onu görünce zaten heyecanlandım zaten blogger google'ın eline geçmesinden sonra türkçeleşeceğine kesin gözü ile bakıyordum beklediğimdende çabuk halletmişler olayı şimdi yeni şeyler istemek lazım yardım sayfalarınıda türkçeleştirsinler =P
Sağol buarada fatih dileklerin için tüm bloggercılara hayırlı uğurlu olsun ;)

Damacana dedi ki...

Bazen derdim şu Türkçe olsa kıyak olur diye, bu sabah öğrendim Türkçe olmuş ilkten sevindim güzel dedim. Sonra hemen Türkçe yaptım, bir garip geldi açıkcası. İngilizceye çok mu alışmışız ne.

yengeç dedi ki...

Damacana biz bu anı bekliyorduk sen ne diyorsun =D

kenancatr dedi ki...

mrb kardesim ben blogger yardıyla facebook sayfama ziyaret sayacı yapmak istiyorum sayaç bloggerde gözukuo kayıtlı bi şekilde önizlemede gözukuo ancak facebook a nasıl yerlestirebilirim yardım ltf

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. / Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.

Popüler Yayınlar

***