Reyting dediğin böyle olur..

Erol Büyükburç'un haykırısını,isyanını izlemeyen kalmamıstır sanırım..Eğer izlemediyseniz çok sey kacırmıs demeksiniz (: çünkü içinde bulunduğu sistemi okadar iyi bir dille acıkladı kii her programda çok bağırmanın, durmadan polemik yaratmanın reyting yükselttiğini bir jüri ağzından duymak çok anlamlıydı !! korkarım yakında her jüri üyesi reyting kapmak uğruna kendilerini komik durumlara düsürmekten cekinmeden her türlü rezilliği yapacaklar.
9 Yorum:

mastermax dedi ki...

Bende bloga göndermiştim bu videoyu. Televizyonda izlerken tüylerim diken diken olmuştu.

Fatih Arslan dedi ki...

Patlamış resmen :) İlk defa görüyorum, ve baya sinirlenmişe gözüküyor. Fakat yine de bağırmaması gerekiyordu. Saygısızlık yapmış orada.

ch³-ch2²-cooh dedi ki...

puhahahaaa + (yengec) zuhahahaaa

ch³-ch2²-cooh dedi ki...

her izlediğimde yas geliyo gözümden.. ortada bişi yok aslında neden bukadar dellendi anlam vermek mümkün deil!! yinede malzeme süper
saksı değil adam yanlıs yapmıslar ehue ((:

mcsarica dedi ki...

harikaymış bu adam ya gerçekten tam olarak anlayamamış :) sabahta karate şovu yapıyordu yine fox kanalında bir magazin programında :))
selamlar

yengeç dedi ki...

bu adam kafadan kontak kesin =D
selamlar mcsarica

Adsız dedi ki...

Kendini birşey sanıyor :) Bunak herif.

ebs dedi ki...

adamda kabahat yok, söylediklerinde haklı adam. hiçte kafadan kontak değil, çünkü yaşı 70'in üzerinde bir insan. oranın ambiansı onun bu yaşa kadar yaşadıklarının yanında çerez gibi gelir sanıyorum... ayrıca gözünden yaş gelircesine gülenlerede sadece diyorm ki; inşallah o'nun yaşına kadar yaşarsınız ve neler düşünmüş olabileceğini anlarsınız ;)

yengeç dedi ki...

sevgilli emsVizyon adam dediklerinde yerden fizana kadar haklı ama ben başka bir kaç çıkışınıda biliyorum başka yerlerde pek normla bir insan olduğu soylenemez =D en azından tepkilerinde

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. / Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.

Popüler Yayınlar

***