Oyyla Spamcısı 2


Evet daha önce oyyla'da yapılan hatadan faydalanıp spam yapan kişiyi ifşa etmiştik. Bu seferde 2.ci bir fırsatçı spamcı ortaya çıktı kendisi tabikide oyyla'ya kayıtlı. Arkadaş Feedblitz'i kullanarak forumundaki yenilikleri duyurmak amacı ile SPAM yapmaktadır. Kendisini kınıyorum ama bu tür olaylar aramızda kimlerin olduğunu ortaya çıkarıyor. Sıradaki gelsin 3.spamcıyı bekliyoruz....

5 Yorum:

Osman S Borutecene dedi ki...

bu maillerden bana geldi. bunun spam olduğu konusunda hemfikirim, adreslerin alındığı yer de belli evet.

leothemaster dedi ki...

Mail spamı konusunda cevap hakkımı kullanmak istiyorum:

Kullandığım bir program bana gelen mail adreslerini topluyor ve feedblitz sitesine bunu yollayarak bu adresteki kişileri siteye üye yapıyor. Büyük bir
ihtimalle bana atılan tüm üyelerin mail adreslerinin olduğu oyyla maili içinde aynı işlem yapılmış. Yanlış anlamayın ama bu bir spam üyeliği değil. Bu şekilde üye olan kullanıcılardan özür diliyorum.

yengeç dedi ki...

SPAM:Internet üzerinde aynı mesajın yüksek sayıdaki kopyasının ve bu tip bir mesaji alma talebinde bulunmamış kişilere, zorlayıcı nitelikte gönderilmesi Spam olarak adlandırılır.
Tanım oldukça açık izinsiz kayıt da buna dahil....

Such dedi ki...

Gelen mailde sizin blog'unuzun tanıtımı var ben bir anlam veremedim açıkcası bunun türkçesi nedir bilen varsa söyleyebilirmi ?

yengeç dedi ki...

@such bende bir anlam veremiyorum ne yapmak peşinde email sahibi ile hiç bir diyaloğum yoktur kendisine sorarsanız sanırım cevabını alacaksınız bende merak ettim şimdi!

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. / Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.

Popüler Yayınlar

***