Blogger'a Arama Kutusu

Blogger gittikçe eklentilere önem vermeye başladı. İşte bunlardan en sonuncusu arama kutusu eklentisi. Eklentide 4 adet arama seçeneği sunuluyor(Bu blog'da ara, web'de ara gibi) Arama sonuçları blog'un içinde gösterliyor. Sayfadan ayrılmadan bakabilmemize olanak sağlanmış. Not: Bu eklentiyi kullana bilmek şimdilik http://draft.blogger.com/home adresinden girmeniz gerekiyor.

8 Yorum:

Damacana dedi ki...

Benim gibi klasik tema kullananlarda avcunu yalamaya devam ediyor. Ama olsun ben mutluyum :)

yengeç dedi ki...

@damacana bende neden hala eski temda kaldını anlayamıyorum kullandığın temanın aynı versiyonu yenisindede mevcut daha kullanışlı + bir sürü ek özellik mevcut hem bence kodlarla oynaması daha kolay ama tabi yinede sen bilirsin benimki sadece tavsiye =)

Damacana dedi ki...

Geçen herşeyi hazırladım, kodları falan. Sağ taraftaki menü pürüz yarattı. İki menü arasında tonla boşluk çıkıyordu ben de pek uğraşmadım açıkcası. Ama önerini dikkate alacağım.

yengeç dedi ki...

o hatayı bendede veriyordu nedenini anlayamadım sonra nasıl oldu ise kendiliğinden oldu =) Olayı kavrarsan bir haber ediver kafayı yiecetim çunku =D

Semazem dedi ki...

Abuk sabuk widgetleri kullanmaktan bıkmıştım, çok faydalı bir bilgi oldu benim için. Teşekkür ederim :)

Such dedi ki...

Eyy derya gibi web sitelerini tarayan google şu hürmetinden birazda reader denilen garibana faydalandırsan aceb ne kaybedersin.

yengeç dedi ki...

@Such dediklerine katılmamak elde değil

kiprit dedi ki...

herşeyi iyi güzelde site açılırken yüklenmesi çok uzun sürüyor.

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. / Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.

Popüler Yayınlar

***