Google'dan Ödüllü Yarışma

Google çıkaracağı mobil işletim sistemi için bir yarışma başlattı. Bu mobil işletim sistemini geliştirmeye yönelik yarışmada toplam 10,000,000 dolar dağıtılacağını duyurmuş. Yarışma iki farklı bölüme ayrılmış durumda; birinci yarışmada Google'ın yeni hazırladığı SDK ile uygulamalar yapan programcılar 2 şubat 2008'den 3 mart 2008'e kadar çalışmalarını Google'a gönderecek. İkinci yarışma ise ilk Android telefonların çıkış tarihi 2008'in ikinci yarısından sonra düzenlenecek ve yine başvurular bu tarihlerde alınacak İlgili Sayfa / android demo videyo

5 Yorum:

Ekrem dedi ki...

wow iyi para imiş
acaba modil işletim sistemi ile telefonda verirmi =)

umit dedi ki...

3 tane sıfır eksik yazmışsın =)

yengeç dedi ki...

aaa evet hemen düzelttim para insanın aklını alıyor işte=)

Lyn dedi ki...

yeşil-mavi tonları iyi ayarlanırsa uyumlu güzel sonuşlar çıkar tasarımda. kenardaki google reklamlarının renkleri iyi olmuş böyle, diğer link zemin renklerine de uyumlu :) bu da, google konusu altında paralel bir yorum olsun böyle.

yengeç dedi ki...

sevgili lyn eleştirilerin için teşekkur bu temayı ben az bir sene daha kullanmak istiyorum ilerde artık bir değişiklik düşüneceğiz. Bu arada google reklamları demişken son okuduğum bir habere göre reklamlardaki renklerle daha çok oynayabilecekmişiz. (linklere yada başlıklara ayrıca arka plan rengi atamak gibi)

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. / Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.

Popüler Yayınlar

***