PES2009

Pes2009 sonunda görüntüsü olsun takımlar olsun oynanışı zaten hiç söylemiyorum mükemmeliyeti yakaladığını söyleye bilirim. Öncelikle şuna değineyim pes2009'da tüm takım armaları ve formaları orjinal olmakla birlikte şampiyonlar ligi lisansınıda alarak bize şampiyonlar ligi keyfinide yaşatıyor.

Pro Evolution Soccer'ın rakibi Fifa karşısında en büyük zahafı görüntü kalitesi idi. Son iki oyundur bunun üstüne giderek iyileştirme yapmakda olduklarını his ediyorduk. Pes2009 ile artık fıfa kalitesinde goruntu yakaladıklarını söyleye biliriz. Özellikle atmosfer ve saha kaplamaları oldukça başarılı. Artık fıfa neyi ile övünecek merak ediyorum. Bir diğer göze çarpan husus ise oyun içindeki menü görselleri ve müzükleri son pes versiyonundaki müzikler beni hayal kırıklığına uğratmış olmasına rağmen bu versiyondaki müziklerle gönlümüzü almasını bilmiş.

Oynanırlığa gelirsek ilk dikkatimi çeken yada bana öyle gelen husus oyun saki biraz yavaşlamış hissi uyandırdı bende ? (benım gibi düşünen varsa lütfen yorumlarda belirtsin) Defanslar diğer versiyona göre daha iyi yer tutup ortadan atak yapmamızı engelliyorlar , özellikle ortaya atılan ara pasları çok zor geçiyor defansdan. Şut algoritmasında değişiklik yapıldığıda belli şutlarımız daha köşelere daha isabetli gidiyor.
Hakemlere gelirsek daha katı olduklarını söyleye bilirim. Özellikle arkadan kaymalar , kontrolsuz kaymalara kesinlikle kart gösteriyorlar. (Mümkünse topa kaymayın ) Onun haricinde Daha keyifli görselliği artrılmış ince detaylara önem verilmiş bir Pes'le karşı karşıyayız. Herkeze keyifli vakitler ....

6 Yorum:

yobaz dedi ki...

bunda da yenerim problem degil

Bilgisiz dedi ki...

Kapısalım =P

Adsız dedi ki...

WE hk. ne düşünüyorsunuz. 9-10-11 ini oynadım.

Adsız dedi ki...

ps 2 de şampiyonlar ligi yok ya da ben bulamıyoum nasıl olucak saygılar

Bilgisiz dedi ki...

ps2 Olan birisi cvplasın

tugay dedi ki...

arkadaşlar pes 2009damı futbolcunun resmi yerine kendi remimizi koyabiliyoruz cvp lütfen??

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. / Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.

Popüler Yayınlar

***