Oyungezer Spam'mı Yapıyor ?


Yahoo'nun spam guard özelliğini kullanarak sitelere üye oluyorumki , sitelerin mail adresimi paylaşıp paylaşmadığını kontrol ediyorum. İlk oltaya gelen ise oyungezer sitesi oldu. Oyungezer sitesi için özel olarak oluştuduğum mail adresi ile kayıt olmuştum. Ve geçenlerde o mailime gelen bir spam e posta geldi. Yani oyungezer sitesi mail adresimizi başkaları ile paylaşıyor.! Bakalım oltaya başka hangi siteler takılacak ....


Cevap hakkı kullanılmıştır. Sinan Akkol dedi ki...

Gönderi yapmak için kullandığımız sistemde gönderi adresini dilediğimiz gibi girebiliyoruz. Event'i biz düzenliyorduk, ancak oyunun sahibi olan firmanın maili gönderiyormuş gibi gözükmesi istendi event'i bize düzenleten firma tarafından.
Tekrar söylüyorum: Oyungezer'e kaydolurken verdiğiniz HİÇBİR bilgi, Oyungezer dışında bir kişi veya kuruluşla paylaşılmaz.
Saygılarımla,


8 Yorum:

Kaan dedi ki...

Sinan abi yapmaz öyle şey :)

Bilgisiz dedi ki...

@kaan valla bilemiyeceğim resim ortada ;)

Enis dedi ki...

Spam oluşturmayan, mail takası yapmayan forum mu kaldı.

Adsız dedi ki...

Selamlar

O eventi oyungezer düzenlememişmiydi zaten? Warrior Epic eventini yani. Onlar kendileri atmış olabilir event haberini sağa sola.

Asli "Çağlayan" Bingöl dedi ki...

Oyungezer Online e-mail adreslerinizi hiçbir üçüncü şahısla paylaşmamaktadır. Yollanan tüm e-mailler bizzat Oyungezer tarafından yollanmaktadır. Eğer bu mailleri almak istemiyorsanız tek yapmanız gereken, mailin altındaki "Bu listeden çıkmak istiyorum" linkine tıklamanızdır.

Bilgisiz dedi ki...

@asli neye dayanarak söylüyorsun paylaşmadığını ?? Yukarıdaki emaile bakarsan yollayan tarafında oyungezer yazmıyor dikkatli bakmamışsın sanırsam ?

Sinan Akkol dedi ki...

Benden aldığı bilgiye dayanarak söylüyor Bilgisiz. Gönderi yapmak için kullandığımız sistemde gönderi adresini dilediğimiz gibi girebiliyoruz. Event'i biz düzenliyorduk, ancak oyunun sahibi olan firmanın maili gönderiyormuş gibi gözükmesi istendi event'i bize düzenleten firma tarafından.

Tekrar söylüyorum: Oyungezer'e kaydolurken verdiğiniz HİÇBİR bilgi, Oyungezer dışında bir kişi veya kuruluşla paylaşılmaz.

Saygılarımla,
Sinan Akkol

Bilgisiz dedi ki...

@sinan Bilgilendirme için teşekkür ederiz. İlgili açıklamanıza istinaden yazıya not düşülmüştür.

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. / Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.

Popüler Yayınlar

***