Wordego

Aklımıza takılan , merak ettiğimiz , cevabını bilmediğimiz yada üşengeçlikden uzun domain ismini yazamadığımız zaman  hemen google'la başvurduğumuz şu zamanda Wordego işimizi kolaylaştıracak bir fikir olarak karşımıza çıkıyor.

Wordego kısaca ;

Wordego metin içeriğine bağlı çalışan ilk ve tek Türkçe bilgi bankası ve dijital reklam uygulamasıdır. Wordego web sitesi ziyaretçilerine sınırsız bilgi ve içerik sağlarken, odaklanmış oldukları kelime ya da kelime gruplarını anlam ve kategorilerine uygun birer reklam alanına dönüştürerek, reklamverenlerin doğrudan hedef kitleye ulaşmalarını sağlar.Artık arama motorlarında sorgulama yapmanıza gerek yok. Yapmanız gereken tek şey, o kişinin ismini seçmek ve farenizin sağ tuşuna tıklayarak Wordego'da aratmak. Sporcu, sanatçı, politikacı, yazar ya da bilimadamı... Hepsi sizin için Wordego'da buluştular...

WordEgo'nun bulunduğu internet sitesinde bilmediğiniz yada merak ettiğiniz bir kelimenin üstünde ters tuş yapıp otomatik wordego'da arama yapıp isteiğiniz bilğiye kısa yoldan ulaiabilirsiniz.


3 Yorum:

btnotlari dedi ki...

Hocam güzel bir konu teşekürler paylaşım için birde benim paylaşımlarada bakmanı öneririm http://www.btnotlari.net

Adsız dedi ki...

Wordegonun çok gelişmiş bir hedefleme tekniğinin olduğunu söyleyebilirim. reklamların hedef kitleye ulaştırılmasında gayet başarılı bir çalışma ortaya koymuşlar, tebrik etmek lazım. Bazı hedefleme çeşitlerine örnek vermek gerekirse, yeniden pazarlama, yeniden hedefleme, web site kategorisi hedefleme, web sayfası hedefleme, konum hedefleme.. her biri ayrı ayrı hedef kitlenizi özelleştirmeye ve hedef kitlenizin profiline uygun hedefleme yapmaya olanak veriyor. Yayıncı ağları da web sitelerinde yazdıkları kadarıyla bayağı geniş. yani bu reklamlarınızın geniş bir kitleye ulaştığı anlamına geliyor.

Adsız dedi ki...

Kesinlikle birçok benzer reklam platformuna iyi bir alternatif. Uzun süredir kullanıyorum. Kazançları iyi ve ödemede sorun yok. Hedefleme konusunda da arkadaşa katılıyorum. Ayrıca çok ilgili bir destek ekibi de var. bu da ayrı bir avantaj.

http://www.wordego.com/

Yorum Gönder

Durma sende düşünceni yaz ...!
Bazı HTML etiketlerini kullanabilirsiniz. / Yorumlarınız onaylandıkdan sonra yayınlanır.

Popüler Yayınlar

***